cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Pubg Isınma Sorunu Çözülmüş

(Topic created on: 07-14-2021 09:32 PM)
64 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A
 Pubg A50 de sadece ısınma sorunu çözülmüş 2el attım  38 dereceyi hiç geçmedi 44 dk oynadım ama fps sorunu pubg ile alakalı onu pubg güncelleme ile çözmesi gerekiyor Samsung ona yapıcak çözümü yok herhalde olsaydı bizi kırmazlardı pubg ye bildirmek gerekiyor sorunu 

image

image

17 Comments
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Mobile legends bang bang için de çözsünler fps sorununu ya
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
İnşallah çözerler
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
Şarj sorun değil fps berbat 30 fps ancak veriyor telefonu değiştirme zamanı geldi anlaşılan
AYDIN03
Active Level 7
Galaxy A
Hocam sen 2 dakika oynayip ekran görüntüsü atıyorsun galiba cihaz 43 dereceleri görüyor değişen Bi f.ark yok aslında 44 dakika elinde olsa cihaz 43 dereceleri görürdün sonuçta test ettiğin cihaz a50 Screenshot_20210714-230533_PUBG MOBILE.jpg
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Yalan atıcak bir insan değilim beni tanıyan tanır burada A50 konusunda neler yaptığımı biliyorlar

Yani yalan söyleyip elime ne geçiçek ??
Benim burada bir itibarım var ben bunu niye kirleteyim ? Screenshot_20210713-172130_Samsung Members_32787.jpg
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Ben maksimum 39 derece gördüm ısınma sorunu iyi bir şekilde çözülmüş bir tek fps sorunu var onuda pubg çözecek inşallah
Galaxy A
Alfatürk her konuda bizlere cihazlar konusunda yardımcı olan fikir paylaşan kalender bir kardeşimizdir lütfen böyle insanlara karşı kibar ve nezaketli olalım arkadaşlar o modaratör değil isterdim,ki olaydı
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim güzel yorumun için 😊 😇