cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Parmak İzi Kilidi Kasma sorunu

(Topic created on: 05-21-2020 02:00 PM)
275 Views
EnesTS
Active Level 3
Options
Galaxy A

Öyle işte,Parmak izi ile telefonu açtığımda kasıyor. Yaklaşık yarım saniye kadar sürüyor. Bide güvenilirmi? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Bilgisayarınızdan Smart Switch ile telefonu bağlayarak güncellemeleri denetlemenizi ve güncelleme varsa güncellemeleri yapmanızı öneririm. Eğer cihaz güncel ise, AOD'yi kaldırıp deneyebilirsiniz ya da telefonu yedekleyip sıfırlayarak deneyebilrisiniz. 

View solution in context

8 Comments
Arda234224
Active Level 5
Galaxy A
Büyük ihtimalle yazılımsal bir sorun ve s10 kadar olmasada güvenilir
0 Likes
kızartma32
Active Level 7
Galaxy A
neden güvenilir olmasın ki Samsung'a mi guvenmeyecegiz
0 Likes
Galaxy A
android 10 da parmak izi kasma sorunu ortadan kalktı diye biliyorum.Ben de a70 kullanıyorum kalktı yani çözdüler önü.
0 Likes
yusuffkrm4
Active Level 7
Galaxy A
kilidi açarken benimki de kasıyo
0 Likes
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba EnesTS,

Bazen parmak izi donanımı kullanılamıyor. Onunla alakalı olabilir. Ama yeni yazılımla o giderilmişti.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
fiziksel bi sensör yerine ekran dan olduğu için sorun olabilir çünkü s10lardaki ultrasonik ses dalgalarıyla yapmadığı için normal sorun artarsa parmak izi verilerini silebilirsin
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
A50 parmak izi okuyucusunun mükemmel çalışır mı bilmem fakat yüz tanıma sistemi mükemmele yakın çalışmaktadır kullandığınız süre boyunca parmak izi ile telefonu açma özelliğini unutacaginizin garantisini verebilirim.
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Bilgisayarınızdan Smart Switch ile telefonu bağlayarak güncellemeleri denetlemenizi ve güncelleme varsa güncellemeleri yapmanızı öneririm. Eğer cihaz güncel ise, AOD'yi kaldırıp deneyebilirsiniz ya da telefonu yedekleyip sıfırlayarak deneyebilrisiniz.