cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 One UI 2.5 Güncellemesinde Gelecek Tahmini Özellikler

(Topic created on: 11-21-2020 08:14 PM)
1297 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Wi-Fi

- Yakınlardaki Wi-Fi yönlendiricilerde kalite bilgileri ölçülebildiği takdirde bu bilgiler şu şekilde belirecektir Çok Hızlı, Hızlı, Normal, veya Yavaş.
 * Bu özellik “Ağ Kalitesi Bilgileri Ekranı” ayarlarında açılabilir veya kapatılabilir.
 - Bir Wi-Fi yönlendiriciye bir şifre ile erişmeye çalışırken yeni eklenen bir özellik artık kullanıcının kendi kişi listesine kaydedilmiş ve o yönlendiriciye bağlanmış olan yakındaki bir kişiden Wi-Fi yönlendiricinin şifresini istemesine olanak vermektedir. 
* Bir şifre isteyebileceğiniz zaman Wi-Fi şifre giriş ekranında “Şifre İste” tuşu belirecektir. 

Always On Display
 - Always On Display üzerinde Bitmoji Etiketler desteklenmektedir. (Saat stili) 

Samsung klavye 
- Klavye arama özelliğine kullanıcının YouTube araması yapmasına olanak veren yeni bir özellik eklenmiştir. 
- Yatay mod üzerinde Bölünmüş klavye desteklenmektedir. 
- Kullanıcının eklemek veya silmek istediği klavye giriş dillerini bulmayı kolaylaştırmak için Klavye Ayarları sayfasındaki “Giriş Dillerini Yönet” ekranının arama işlevi yeni güncellenmiştir. 

- Önceden yapılandırılmış bir SOS mesaj kişisi olarak kaydedilmiş bir kişiyi kullanıcının aramasına olanak veren bir özellik eklenmiştir. 
- Kullanıcının 24 saat boyunca 30 dakikada bir SOS konum paylaşma mesajları göndermesine olanak veren bir özellik eklenmiştir

Arkadaşlar birde bunlara ek Edge aydınlatması ve Edge panel gelecektir çünkü resmi bilgi o yönde idi birde arkadaşlar 

A50 A50S A70 A70S cihazları one uı 2.5 güncellemeyi alıyorlar ama şuanlık hiçbirinde kamera özellikleri verilmedi bu gelmeyecek anlamına gelmez cihazlar 2.5 güncellemesini aldıktan sonraki güncellemede kamera özellikleri verilebilir çünkü A51 A71 M31 gibi cihazlara öyle verildi lütfen umudumuzu kaybetmeyelim 

2 hafta içinde tahminen yayınlanmasını bekliyorum inşallah sorunsuz bir güncelleme olur .

Kendinize iyi bakın iyi akşamlar hepinize arkadaşlar 
23 Comments
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
sağol Alfa 😁
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
rica ederim kardeşim 😊
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
😊🤗
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
daha yayinlanmadan bu özellikleri nerden?😂
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
bunlar zaten standart özellikler 🤣🤣
plüton
Active Level 10
Galaxy A
alfatürk kardeşim güncelleme ile ilgili çok hassas arkadaşlar mevcut iki hafta içinde gelmesini bekliyorum diye belirtmişsin ama kimi arkadaşlar sizi samsung adına çalışan biri gibi zan etmeye başladı belirli bir tarihte gelmesini tahmin ediyorum diyosunuz ama insanlar tahmin yazısına deyilde süreyi dikkate alıp alfatürk gelcek dedi gelmedi diye eleştiriyorlar yardımcı olmak istiyorsun ama haksız eleştiriye maruz kalıyorsun
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
%10000 katilıyorum bende benim gibi düşünen birini ariyordummm
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
aynen kardeşim bahsettiğin gibi oluyor

Kesin gelecek yazmıyorum tahmin ediyorum yazıyorum 😊

Galiba çözüm sayılarım yüksek olduğu için samsung çalışanı zannediyor olabilirler 🤔😃
plüton
Active Level 10
Galaxy A
umarım eleştiriler seni küstürmüyordur kardeşim altını çize çize belirtmende fayda var süre tahmin etmede