cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 OCAK AYI GUVENLIK YAMASI VEYA DUZELTME EKI HK.

(Topic created on: 01-21-2022 06:38 PM)
130 Views
turkishkaysr
Active Level 3
Options
Galaxy A
 Sn. İlgililer;

Dün sisteme paylaşmış olduğum güncelleme konusu hakkındaki düşüncelerimi hiçe sayarak sistemden silinmiştir. Samsung galaxyA50 model cihaza Android12 işletim sistemi gelmese dahi mevcut olan sürümün yazılım hatalarının düzeltilmesidir. Düzeltme eki gönderilse bile yamanın hatalı olduğu tüm A50 model cihaz kullanıcıları biliyor. Kendi sınıfında üst düzey bir cihazı hatalı yamalar yüzünden kaldırıp çöpe attırıp yeni bir cihaz satın almaya zorlayacak kadar firmanın gözü dönmüştür. Kanımca ileriki senelerde Türkiye pazarında tercih edilen bir marka olmayacağını görebiliyoruz. Firmanın işinin çok zor olduğunu anlayabilmesi gerekir. İki yıl önce satışa çıkmış bir cihazı insanlar iki yıl kullanıp neden çöpe atsınlar, anlayış ve kavrayışları firmanın fikirsizliğini ortaya koymaktadır.

Saygılarımla...
4 Comments
Tulga
Active Level 3
Galaxy A
Yaptigin soyledigin yazdigin goruse hak veriyorum cunku bu gidisle artik SAMSUNG cihazlarini kullanmama ve tavsiye etmeme gibi bir durumu bende yapicam sonucta para veriyoruz az ya da cok bir cihaz aliyoruz ve paramin karsiligini almak istiyorum ama goruyoruz ki alamiyoruz ve alamicaz da bunu bizim gozumuze soka soka gosteren SAMSUNG a tesekur ediyorum
aykannena
Active Level 1
Galaxy A
Merhaba 1.12.2021 ayı güncellemesi geldi ben hala kurmadım..telefon A505F 6rsm 64 gb 2019 aralıkta aldım.bu güncellemeyi kurayımmı tavsiye edermisiniz ..birde dokunmatik pek iyi değil..sizdede bu sorun varmı...note3 emektar inanınki dokunmatiği çokkkk daha iyi ve hassas
turkishkaysr
Active Level 3
Galaxy A
Yüklemenizi tabiki tavsiye ederim. Güvenlik güncellemesi çünkü. Benim şikayet ettiğim durum şudur; güvenlik yamasının geç yayımlanması ve düzeltme eklerinin geç ve hatalı gelmesidir. Zaten 6 aydır düzeltme eki gondermiyorlar gelince de hatalı geliyor. Örneğin pilin çok çabuk boşalması, ana ekran ve açılan uygulamaların kasması yani uygulamaların iyi optimize edilememesi, parmak izi sensörünün hızlı çalışmaması, android 9 sürümündeki kamera yazılımının bozulması android 11 de eskisi gibi iyi kalitede çekim yapılamıyor. 30 fps 4k video çekim özelliğinin verilmemesi. Müşteri hizmetlerinin iyi yardımcı olamaması... vs. Yani samsung günü birlik yaşıyor. Herhangi bir konuda devamlılığı yok. Firmanın tek derdi satış yapmak gerisi önemli değil onlar için..
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba turkishkaysr,

20.01.2022 tarihinde paylaşmış olduğunuz gönderiniz, aynı tarihte aşağıdaki konu ile benzer içeriğe sahip olduğu için birleştirilmiştir. Linke tıklayarak yorumunuzu görebilir ve sohbetinize oradan da devam edebilirsiniz.

Değerli görüşlerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz öneriler ve görüşler bizim için son derece önemlidir ve ilgili yerlere iletilmektedir.

https://r2.community.samsung.com/t5/Di%C4%9Fer/ANDRO%C4%B0D-12-HABERLER-amp-G%C3%9CNCELLEME-TAKV%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes