cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ?

(Topic created on: 10-07-2021 07:29 PM)
184 Views
yavuza50
Active Level 6
Options
Galaxy A

Bataryamın kesinlikle öldüğünü düşünüyorum servise bırakıcam ama sorun benden kaynaklı mı emin değilim 4 5 saat maks ekran süresi veriyor 7 8 saat olduğunu hatirliyorum bekleme durumunda kalsa az kullansam 2.5 saat bile olabiliyor cihazımda kasma donma yok kamerasından vs memmnunum günde 10 saat kadar telefona baktığım oluyor cihaz 2019 nisanda alınmış daha hiç servise girmedi batarya değiştikten sonra pil perfonmansı tatmin edici olacaksa cihazı kullanmaya devam etmek istiyorum yeni cihaz fiyatları malum uçmuş

Samsung members eskiden pil durumu iyi di ama şuan normal gözüküyor sizde durum nasil ?

7 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim ,

Samsung members üzeriden > yardım al > tanıla > pil > eğer yaşam kısmı normal yada kötü çıkarsa servise verebilirsiniz batarya için bende senin gibi aldım cihazı garantisine 1 gün kala normale düştü ve servise verdim bataryası değişti

Yetkili servisinde pil değişimi 250 TL ücrete değiştirilebilir
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
Garanti 2021 nisanda bitti maalesef zaten o zaman pil durumu iyi di şuan normal gözükuyor sizin ekran süreniz ne kadar acaba cihazi değiştirmek istemiyorum arkadaşta redmi note 8 pro ekran falan leş kalıyor benim telefonun yanında batarya değistirsem hala her işimi gören bir telefon
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
2 günde bir şarja takıyoruz 8 saati genelde alıyoruz babam kullanıyor A50 yiIMG-20210818-WA0001_36456.jpg
Berkaynak61
Active Level 4
Galaxy A
Valla ben 2019 Eylül ayında aldim a50 cihazımı %100 den %2 ye kadar kullanıyorum ekran süresi 9saat 15 dakika gösteriyor.
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
Ben günde 2 defa 100/0 yapan biri olduğum için bataryanın bu kadar dayanmasi bile iyi bence
Berkaynak61
Active Level 4
Galaxy A
Yok kardeşim ben okadar kullanmadım aldığımdan beri telefonu.
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Eğer Samsung members uygulaması üzerinden pil testi yaptığımız zaman sonuç yaşam normal diyorsa cihazınızın filinin bataryasının sağlığı eksilmiş demektir yani batarya pil değişimi lazım demektir
0 Likes