cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Kullanıcılarını Bekliyorum 💥

(Topic created on: 03-24-2021 07:24 PM)
244 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Öncelikle Hoşgeldiniz

Arkadaşlar bildiğiniz gibi andorid 11 güncellemesi planlanan tarihten erken gelerek hepimizi şaşırttı 

Cihazda İyileşme Olarak :

*Cihaz kesinlikle akıcı oldu 

*Ram şuan iyi 3.3 gb kullanabilir alan bırakıyor

*Farkındaysanız Samsung Uygulamalarına girerken simgeleri çıkmıyor ve hızlı giriyor Uygulamalara (buradan Samsung u Tebrik ederim isteğimi yerine getirmişler ) 

* Edge panel ve edge aydınlatması güzel oldu ama keşke full özellikleri ile verselermiş 

* Titreşim özelliği güzel oldu 

* Ve hepinizin bildiği diğer özellikler ....

Kamera problemleri :

özellikle kamera tarafında Gece modu kamerası işlev yerine getirmiyor desek ayıp etmeyiz 

Hdr lı fotoğraf çekeceğimiz zaman hdr otomatik olduğu için tam anlamıyor ve bazen hdr açacağı yerde hdr açmıyor 

Kamerada video odak sorunu halen devam ediyor bunun üstünde duruyorum çözeceğim inşallah yakın bir zamanda yurt dışı ofisinin istedikleri gibi yaptık gene odak almıyor ve üstüne tekrar hata raporu gönderdim ve sonuçun olumlu olacağını düşünüyorum haberi gelince duyurusunu yaparım 

Ben başka kamerada problem görmedim 

Eklenmesi Gerekli Özellikler :

Kesinlikle 4k video eklemesi gerekiyordu (samsung burada ayıp ettiniz A50 cihazına yazılım olarak kısıtlama nedir ya Cihaz satıldımı satıldı bence 2 yıl üstüne güncelleme ile verilmeliydi)

PRO Mod verilmeliydi A50 ye ( Sadece A505N korede mevcuttur )

Hepiniz tek çekim kamera modunu merak ediyor olabilr ama gelicektir benim şahsi fikrim çünkü A50s modeline verildi muhtemelen A80 A70 A50 cihazlarında verilir. 

Arkadaşlar lütfen Sorunları düzeltmek için hata raporu gönderin bu yolda A50 kulanıcıları olarak çözemeyeceğimiz sorunumuz yoktur .
56 Comments
Geliştirici
Active Level 3
Galaxy A

4K Video çekme gelsin, hasret bitsin. Daha da A50 kullanıcıları bence bir daha foruma sorun belirtmeyi bırakacaklardır.

A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Belki fabrikasini buraya actigi zaman daha cok deger verebilir.
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Hizli sarj olayida cözülmüş
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen oda var
bakieminturen
Active Level 4
Galaxy A
Ne sıkıntısı vardı ki hoca hızlı şarjın
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Geç doldurma sorunu vardı yavaş sarj gibi calışıyordu.
bakieminturen
Active Level 4
Galaxy A
Aynen hocam o bende de vardı baya yavaştı ama şuan düzeldiyse süper
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Tüm sorunlar nerdeyse cözülmüş sadece kamerada hatalar var antutu trstlerinr baktigimizda performans artisi var gecmediysen gec derim
bakieminturen
Active Level 4
Galaxy A
Geçtim 11e de şuan ki tek sorunum durum çubuğum geç açılıyor kasma yapıyor hatta sanki ekranım kasma yapıyor gibi
0 Likes