cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Kullanıcıları İkiye Bölündü

(Topic created on: 12-23-2020 06:26 PM)
912 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar A50 kullancıları ikiye bölündük one uı 2.5 güncelllemisi ile ;

Bazı A50 cihazlarında one uı 2.5 güncellemesi kaynaklı oyunlarda kasma ve arayüze kasma sorunları var ve ram tüketimi fazla sorunalrı var. Dİğer A50 kullanıcılarında ise sorunlar yok ram tüketimi çok az tüketiyor (2.2 gb ) bu durum beni çok üzdü neden böyle oldu bilmiyorum.

kısacası cihazlar tam tersi çalışıyor A50 kullanıclıları ikiye bölünmüş gibi samsung yetkilileri bu durumun üzerinde durursa sevinirim çünkü bu durum diğer ülkelerdede mevcuttur lütfen genel merkezinde değerlendirilsin 

Çünkü benim cihazda problem yok ve diğer A50 cihazında problem olmasını istemem 

Çünkü hepimiz aynı güncellemeyi aldık ve bende tek sorun Pil boşalma sorunu var beklediği zaman ama bu sorun ortak genel sorundur .

Sorun yaşayanlar için kesinlikle samsung members a girip hata raporu göndermenizi tavsiye ederim 
29 Comments
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
A50 de de 2.5 ile pil sorunu dahada arttı mı yani
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Pil sorunu yok olmadı sadece beklemede %3 şarj tüketme var örneğin akşam %100 bırakırsın ya sabah kalktığında %97 olmuş olur tek o sorun oldu
plüton
Active Level 10
Galaxy A
sorun 1.pil performansı akşamdan sabaha %9 azalma sorun 2.tam olarak emin olmamakla birlikte İnternet bağlantısı zayıf sım kart durumu kontrol ediyorum sinyal seviyesi normal gösteriyor aynı sorunları yaşayan başka arkadaşlar varmı
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
oo sende baya pil boşalması varmış benim cihaz 18 aydır kullandım hiç düşme olmuyordu ve one uı 2.5 güncellemesi ile düşmeye başladı %3
plüton
Active Level 10
Galaxy A
akım koruma cihazıyla şarj ettiğim halde vaziyet bu elektriği yumuşatıp öyle cihaza iletiyor diye yazıyor kullanma klavuzunda hata raporu gönderdim verilerin incelemesinden sonra bilgi verecekler bekliyorum boşuna beklediğimin Farkındayım
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim inşallah sorunun düzelir
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
a50 türkiye çift hatlı modeli piyasaya sürüldümü alfatürk?

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Sürülmedi diye biliyorum Sadece 6 GB 64 modeli sürüldü
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

A50 kullanıcılarına Allah sabır versin...