cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 ISINMA PROBLEMİ

(Topic created on: 07-02-2021 02:13 AM)
327 Views
Comradee
Active Level 7
Options
Galaxy A

ARKADAŞLAR SAMSUNG YETKİLİ SERVİSİNDE HIZLI ŞARJ TÜKENMESİ VE AŞIRI ISINMA SORUNU İLE İLGİLİ BATARYA DEĞİŞİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM EVET HIZLI ŞARJ BİTMESİ KONUSUNDA ŞUAN DAHA İYİ DURUMDA ŞARJIM DAHA GEÇ BİTİYOR BU KONUDA MEMNUNUM  FAKAT CİHAZIMIN GENE DE AŞIRI ISINIYOR 

DAHA ÖNCE ISINMA PROBLEMİ YAŞIYORUM DEDİĞİM ZAMAN BAZI ARKADAŞLAR BATARYAN YÜZÜNDEN ISINMA YAŞIYORSUN DİYORLARDI EEE SIFIR BATARYA TAKTILAR CİHAZ GENE AŞIRI ISINIYOR SAMSUNG YETKİLİ SERVİSİ DE BANA ISINMA NEDENİ BATARYANDAN DOLAYIYMIŞ DEMİŞTİ BENDE KENDİLERİNE HİÇ ZANNETMİYORUM DEMİŞTİM VE SONUÇ GENE AYNI 

BAKIN DAHA ÖNCE DE SİZLERE SÖYLEDİM A50 ISINMA NEDENİ GÜNCELLEME KAYNAKLIDIR 

ÇÜNKÜ BENİM BATARYA SAĞLIĞIM ANDROİD 10 ZAMANI DA NORMAL GÖZÜKÜYORDU AMA BÖYLE ISINMA YAPMIYORDU 

YANİ BU ANDROİD 11 GELDİKTEN SONRA CİHAZ YANMAYA BAŞLADI RESMEN 

DAHA ÖNCE BU KONUDA HATA RAPORU GÖNDERDİM CİHAZINIZIN ARKA KAPAĞI KAPALI OLDUĞU İÇİN ISI YAYILMIYOR DİYE CEVAP VERDİLER 

EEE YANİ NE YAPAYIM ARKA KAPAĞI MI SÖKEYİM?? ÇÖZÜM NE YANİ?? 

ANDROİD 9 VE 10 ZAMANI DA CİHAZIN ARKA KAPAĞI VARDI O ZAMAN ISI YAYILIYORDU DA ANDROİD 11 DEN SONRA MI ISI YAYILMIYOR ?? 

YANİ VERDİKLERİ CEVAPLAR BİLE ÇOK TRAJİKOMİK 

SAMSUNG İSTESE BU ISINMA PROBLEMİNİ ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE ÇÖZER AMA SUÇU KULLANICIYA ATIYOR SORUNUN GÜNCELLEME KAYNAKLI OLDUĞUNU BİLE KABUL ETMİYOR 

YA CİHAZI NORMAL KULLANIRKEN BİLE AŞIRI ISINIYOR OYUN OYNARKEN HİÇ SORMAYIN ZATEN 

ISINMAMASI İÇİN BİR SÜRÜ GEREKSİZ UYGULAMANIN GÜNCELLEMELERİNİ İPTAL ETTİM 20 TANE UYGULAMAYI DERİN UYKU MODUNA ALDIM CİHAZI SÜREKLİ KARANLIK MODDA KULLANIYORUM HER KULLANIM SONRASI CİHAZ BAKIMINDAN RAM TEMİZLİYORUM KAÇ KERE HARD RESET ATTIM VS... YOK DEĞİŞEN HİÇ BİR ŞEY YOK !!! 

4 Comments
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba Comradee,

Samsung Galaxy A50 modeline gelmiş olan Haziran "Düzeltme güncellemesi" bana göre çok boş ve işe yaramayan hatta hataların daha fazla arttığı bir güncellemeydi.

Haziran güncellemesinden sonra şarj dolma süresi arttı.
Isınma sorunu daha fazla ortaya çıktı.

Yapılan tek iyi gelişme gece modu daha iyi çalışıyor.

Samsung her zamanki gibi cihazları güncellemelerle daha berbat hale getiriyor.

Şuana kadar A50 modeli için gelen hiç bir düzeltme güncellemesi bir işe yaramadı bu gidişle de herhangi bir şeyi düzeltebileceklerini düşünmüyorum.
Comradee
Active Level 7
Galaxy A
KESİNLİKLE KATILIYORUM SAMSUNG HER GÜNCELLEME SONRASI CİHAZ DAHA KÖTÜ HALE GELDİ. SÖZDE EN SON 500 MB DÜZELTME GÜNCELLEMESİ GETİRDİLER O KADARDA BEKLETTİLER BİZİ BEKLEDİK BELKİ BEKLEMEYE DEĞER DEDİK TEK DÜZELTTİKLERİ ŞEY GECE MODU ONUN DIŞINDA DÜZELEN HİÇ BİR ŞEY YOK HATTA CİHAZ DAHA KÖTÜ HALE GELDİ. ZATEN ŞU ANDROİD 11 SONRASI BU PLATFORMDA ANDROİD 11 İLE İLGİLİ YAPILAN YORUMLARIN %95 OLUMSUZ YORUMLAR.
BUNCA KULLANICI YALAN MI SÖYLÜYOR İFTİRA MI ATIYOR YANİ??
0 Likes
genelpatron
Active Level 6
Galaxy A
İstanbuldaysanız hangi serviste pil değişimi sağladınız acaba ve ne kadar süre içinde yapıp teslim ettiler size telefonu
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Comradee,

Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD