cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Haziran Ayı Test Edilmeye Başlandı

(Topic created on: 06-05-2020 11:31 PM)
70 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar haziran ayı güncellemesi test edilmeye başlandı ve U takısı var ve sorunlar inşallah bu güncelleme ile çözülür.😀

Arkadaşlar  samsung müşteri temsilcisi  bana ulaştılar ve sorunların düzeltilmediği anlaşıldı ve güney koreye bildirdiler sorunları.

İnşallah sorunlar haziran ayı ile çözülür 😊

image

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
bence kardeşim daha geçme daha düzeltilmedi sounlar
Ahmet098
Active Level 4
Galaxy A
hiç deme ya abi valla kurtulamadik bir turlu , adamin çinli mali 60 fps veriyor oyunda birde 4 gb ramle bizimki 6gb ram 40 fps i zor aliyor 60 fps gorursek bayram yaparis evde
merterdogan
Active Level 4
Galaxy A
Yok geçmiycem zaten. Haziran sonunu bekliycez artık...
Ahmet098
Active Level 4
Galaxy A
adamlar 148 mb la sorun gidermeye çaliştilar malesef yapamadilar insallah duzgun bir guncelleme gelir.inan abi su an pubg oynayacak durumu yok telefonun o kadar kasma var isinma var ne ararsan var
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Hayırlısı Olsun Reis. Düzeliceklerdir neden düzelmesin . Sonuçta kral marka. :) Düzelir yani.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
İnşallah düzelir
Ahmet098
Active Level 4
Galaxy A
hayır ben birşeyi çözemedim pubg kasma donma vs telefonla alakalı mı yoksa oyunla mı net bir cevabı olan var mı?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
eskiden pubg kasmıyordu bende şuan bazen arada bir oluyor fps düşmesi
genelpatron
Active Level 6
Galaxy A
Mayis güncellemesi ile forza street'te hiç kasmayan telefon ara ara kasmaya başladı. Aynı zamanda bataryanın da android 9'daki halini arıyorum. Umarım düzeltilir. 10'a geçerken sıfırlama yaptım, mayis güncellemesinden sonra wipe cache partition yaptım ama nafile.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
İnşallah düzelir