cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 HATA RAPORU SONUCU

(Topic created on: 05-27-2021 01:24 PM)
454 Views
Comradee
Active Level 7
Options
Galaxy A

MERHABA ARKADAŞLAR 

1 HAFTA ÖNCE CİHAZIMIN AŞIRI ISINMASINDAN DOLAYI HATA RAPORU GÖNDERMİŞTİM BUGÜN CEVAP GELDİ VERDİKLERİ CEVABA BAKIN CİHAZIM HIZLI ŞARJDA İKEN PUBG MOBİLE OYNUYORMUŞUM ONUN İÇİN ISINIYORMUŞ. 

YAHU BEN BU CİHAZLA HAYATIMDA 2 KERE ŞARJA TAKILI İKEN PUBG OYNADIM 15 20 DAKİKA OYNAMIŞTIM ODA ANDROİD 10 ZAMANI OYNAMIŞTIM O ZAMAN ŞARJA TAKILI İKEN BİLE MAKSİMUM 40 DERECEYİ GÖRMÜŞTÜ ANDROİD 10 ZAMANI. 

ANDROİD 11 DE HİÇ CİHAZIM ŞARJA TAKILI İKEN PUBG OYNAMADIM İNSTAGRAMDA SOYSAL MEDYADA DOLAŞMIŞLIĞIM OLMUŞTUR YALAN YOK AMA HİÇ PUBG OYNAMADIM 

ZATEN 1 GÜNLÜK SIFIR BİR CİHAZLA BİLE ŞARJDA İKEN OYUN OYNASANIZ ISINMA YAPAR BUNU 10 YAŞINDA Kİ ÇOCUK BİLE BİLİR.

NE OLDUYSA ANDROİD 11 GELDİKTEN SONRA VE ŞU EN SON 1 AY ÖNCE GELEN GÜNCELLEMEDEN SONRA OLDU CİHAZIM 45- 46 DERECEYİ GÖRDÜ. 

BAKIN ANDROİD 10 ZAMANI CİHAZIM ŞARJDA İKEN PUBG OYNADIĞIMDA 39 40 DERECEYİ GÖRÜYORDU ŞUAN CİHAZIM ŞARJDA DEĞİL İKEN 45-46 DERECEYİ GÖRÜYOR. 

NEYMİŞ EFENDİM CİHAZIN ÖN TARAFI KAPALIYMIŞ ISIYI YAYMADIĞI İÇİN ISINMA YAPIYORMUŞ KILIFI ÇIKARTTIM YETMEDİ BİDE ARKA KAPAĞI MI ÇIKARTIP PUBG OYNAYAYIM YANİ?? SUNDUĞUNUZ ÇÖZÜM BUMU ?? TELEFONUN ARKA KAPAĞINI SÖK ÖYLE PUBG OYNA ÖYLE Mİ??

İŞLEMCİYİ FELANDA SÖKEYİM İSTERSENİZ?? 

SAMSUNG BU SORUNUN GÜNCELLEME KAYNAKLI OLDUĞUNU DAHİ KABUL ETMİYOR SUÇU KULLANICIYA ATIYOR. 

SAMSUNG YETKİLİLERİ HİÇ Mİ KULLANICI TOPLULUK GÖNDERİLERİNE GÖZ ATMIYOR?? YA DUR BİR GİRİP BAKALIM BU A50 VE DİĞER MODEL KULLANICILARI NELER YAZMIŞLAR NELERDEN ŞİKAYETÇİLER BİR İNCELEYELİM DEMİYORLAR?? BİR ÇOK KİŞİ ISINMA SORUNUNDAN ŞİKAYETÇİ AMA ADAMLARIN UMRUNDA BİLE DEĞİL !! 

ŞUNU ANLADIM Kİ ASLINDA BİZ BU PLATFORMDA BOŞUNA KENDİMİZİ YIRTIYORUZ SAMSUNGUN UMRUNDA BİLE DEĞİLİZ ADAMLAR 1 GÜN GİRİP ŞU KULLANICI ŞİKAYET GÖNDERİLERİNİ İNCELEMEMİŞTİR YANİ ZATEN İNCELESEYLERDİ HATA RAPORLARINA BÖYLE SAÇMA SAPAN CEVAPLAR VERMEZLERDİ. 

ANDROİD 11 GÜNCELLEME SONRASI TELEFONUM AĞIRLAŞTI KAMERA ODAK SORUNU AŞIRI RAM TÜKETMESİ AŞIRI ISINMA PİLİN DAHA HIZLI BİTMESİ UYGULAMA ÇÖKMELERİ BUNLARIN HEPSİ İFTİRA YALAN TÜM SUÇ KULLANICILARIN AYNEN !! 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy A

Dostum umarım kısa sürede sorunlar çözümlenir. Yazılımların optimize edilmesi zaman alabiliyor. pubg oyununda bende cok sorun yaşadım ve kaldırdım sorunlarım düzeldi. eğer sorunum bunla ilgili değil diyorsan en son durak servistir. Servise gittiğinde cihazın performans değerleri ve ısıları test edilir.   https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

0 Likes
18 Comments
_Legend_
Active Level 5
Galaxy A
Aga bende pubg oynadım A51 şarjda degildi telefon ısındı kapandı anakart yanmış degiştirdiler Gpu yetersiz kalıyor
0 Likes
Comradee
Active Level 7
Galaxy A
Telefonu sök öyle pubg oyna kardeşim samsung öyle diyor
_Legend_
Active Level 5
Galaxy A
Yakında uçak motorunu çalıştırıp öyle oynayacam
0 Likes
Aydın-
Active Level 4
Galaxy A
Pubg hangi grafikte oynadığında yandı hdr hd akıcı
_Legend_
Active Level 5
Galaxy A
Akıcı aşırı
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Son güncelleme'den sonra çoğu cihazlar'da sorun çıkmaya başladı eski cihazlarda bile donma ,kasma ,uygulama'dan atma ,ısınma , şarj tükenmesi vb. hatalar çoğaldı
Comradee
Active Level 7
Galaxy A
Yok yok yalan tüm bunlar kullanıcıların hataları güncelleme kaynaklı hatalar değil bunlar iftira atmayın kardeşim samsung öyle diyor!!!
0 Likes
Emrahh666
Active Level 3
Galaxy A
Samsung sorunlara ve hatalara odaklanmadığı sürece bu gidişle kullanıcı kaybetmeye devam edecek bunu sürekli söylüyorum forumda ne desek boş
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Güncelleme getirmesinler diyecemde öyle olmaz telefonlarımızı bozamazlar yenisini almaya mecbur bırakamazlar bizi. Geçmiş olsun kardeşim bende A50den geldim A71 e ama başımız sıkıntıdan kurtulmuyor. Samsungun tüm telefonlarinda hep bi sorun var kusursuzu yok. Dalga geçer gibi ceval verip ilgilenmemekte 1 numaralar.