cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Güncellemesi Niçin Bekletiliyor

(Topic created on: 09-28-2021 05:39 PM)
83 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

A50 cihazının nerdeyse 2.5 aya yakındır testleri devam ediyor hiçbir şekilde , hiçbir ülkede yayınlanmıyor. Hep güvenlik güncellemesi öne sürülüyor 2.5 aydır testler hep 2 ayrı güncelleme şeklinde test ediliyor bunların cevabını merak ediyoruz bilgilendirin bizleri 

image

image
 INS yazmasına bakmayın bu güncellemeler türkiyede test edildi .
image

Samsung türkiye ekibi şuna bir cevap veriniz cevap verme yetkiniz mevcut nerden bilgi öğreneceksiniz öğrenin vegüncellemenin niçin bekletildiğini açıklayın?

image

Yukarıdaki moderetör ün verdiği gibi cevap bekliyorum 

Kore cihazları global sürümlerinde 1 yenilik güncellemesi olarak önde ilerliyor Global sürümleri hiçbir şekilde yenilikleri almadı 2.5 aydır testleri devam ediyor 
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
A50 ye güncellemeler geliyor sıkıntısız ama iyi test edilen güncelleme bir türlü global sürümlerine ulaşamıyor
verdaisil13
Active Level 9
Galaxy A
İşte onu samsung Türkiyenin düzeltmesi lazım. Birazcık isteseler global bir güncelleme getirecekler zaten. Ama onlar bizlerle oyun oynuyorlar. Baksana diğer ülkelere getiriyorlar ama Türkiyeye bir türlü getirmiyorlar.
verdaisil13
Active Level 9
Galaxy A
Gerçi dikkate almamışım tüm ülkelerde yayınlanmadı demişsin inşallah günahını almaşımdır. Neyse boş konuşmayım açıkçası bence sorunlu güncelleme yapıyorlar zaten son günlerde Samsung fazlaca sorunlu cihaz yapmaya başladı. Biraz daha dikkatli olsalar kaymak gibi bi güncelleme yapacaklar da dikkat etmiyorlar. O zaman da güncelleme tüm ülkelere yayınlanır diye düşünüyorum gerisini biliyorsunuz😅
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Hımm 😊😊
verdaisil13
Active Level 9
Galaxy A
Hem Elmaya benzemekten güzel güncelleme de çıkartmıyorlar illa elmaya benzicek. Ondan da olabilir sorun bence... Daha bir sürü düşüncem var da yorum kirliliği yapmak istemiyorum.
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A

Alfa abi bugünde güvenlik güncellemesi geldi umarım moderetörler bir açıklama yaparlar 😊

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef öyle kardeşim yine güvenlik güncellemesi sunuldu
daktilo84
Active Level 7
Galaxy A
Aslında A50 ömrünü doldurmaya yüz tutmuş bir telefon diyebiliriz. 3. senesine ramak kaldı. Samsung'un satış ve hizmet politikaları ilginçtir. Zannedersem bundan sonra güvenlil güncellemesinden başka bir şey gelmez. Ha benim A50 maşallah canavar gibi. Orta segmentin ömrü geçtikçe gelen güncellemeler pek hayra alamet değil. :) Yeni telefon al güncellemesi.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Knk orası öyle 3 sene dolduracak ama korede nerdeyse 733 mb küsürlü bir güncelleme yayınlandı ama henüz global sürümleri gelmedi şuanda yüzde %80 one uı 3.1.1 bazı özelliklerini içeren güncelleme test ediyorlar

Yani niye güncelleme bekletiyorlar ben ona anlam veremiyorum 😂 😂

Açıklama : Diğer cihazlara öncelik veriliyor 😂 😂
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
A50 için neden güncelleme konusunda böyle bir tutarsızlık yaşanıyor anlamış değilim bunun bir açıklamasının olması gerekiyor. Samsung Türkiye biraz olsun kullanıcıların sorunları ve istekleri ile ilgilen...