cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Güncellemesi Neden Bekletiliyor

(Topic created on: 02-19-2022 07:38 PM)
933 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung ekibi,

A50 nin güzel güncellemesi niçin bekliyor bunun bir açıklamasını yapın kullanıcılar kaç aydır bekliyor güncellemeyi .

Lütfen samsung ekibi birbirimizi kandırmaya gerek yok her şey açık ortada fota cloud baktığımızda samsung un resmi yazılım yazılımların test yaptığı yer belli oluyor 
İyi günceleme turkuaz olan ile belirttim ve bu günceleme yayınlandığında güzel bir güncelleme olduğu belli yazılım kodlarından .
image

Güvenlik güncellemesi tekrardan teste girdi ve şubat ayı için umarım güvenlik güncellemesi yayınlanmaz diğer test edilen güncelleme yayınlanır 
image

Samsung türkiye ekibi şu konu hakkında bir bilgilendirme yapın eski aylardan kalma güncelleme üzerinden şubat 2022 güvenlik güncellemesi vermek çok değişik oluyor.

Aylardır test edilen güncellemeyi niçin verilmiyor, şuana kadar kullanıcılara yalan söylemedim (one uı 2.5 alacağımızı da daha önceden belirtmiştim bana güvenenler bilirler ) ama sayenizde yalancı duruma düşer gibi olduk samsung ekibi bir güncellemeyi vermek bu kadar zor olamaz.

Aşağıda verilen cevap nerdeyse 2 veya 2.5 ayı geçti ama maalesef cihaza bu iyileştirme güncellemesi gelmedi bir türlü hep bekliyor güncelleme. 

Güncellemenin bekleme amacı nedir ? Bir açıklama bekliyorum .Lütfen şu konu hakkında bir açıklama yapınız . Cihazı her ne kadar kullanmasamda A50 cihazını kullanan bir çok kullanıcı mevcut bu bilgiyi kullanıcıları hak ediyor .

image

51 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Exynos 9610 yeniden başlatma sorunu çözmeye çalışıyor olabilirler ama 6 ayda da bence çözerler di diye düşünüyorum, yani koredeki Cihazlar ile Global A50 cihazları farklı oldu güncellemeler sayesinde
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Bir milyon tane model olunca hangisi ile uğraşacaklarını şaşırıyor olabilirler:)
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen öyle kardeşim 😊
Doğukan61
Active Level 2
Galaxy A
Benim telefonda dün kendi kendini yeniden başlattı ne olduğunu anlamadım
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Evet A50 cihazları maalesef bazıları exynos 9610 kaynaklı yeniden başlatma sorunu mevcut belkide bu güncellemeyi çözmeye çalışıyorlar
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Abi bence cihaz eskidiği için böyle yapıyorlar Nasıl olsa eski modeldir güncellemeyi versek ne olur vermezsek ne olur diye düşünüyorlar olabilir bence veya güncellemede çözemedikleri bir sorun çıkıyor olabilir
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Tamam eskimiş olabilir cihaz ama güncellemeye ve testleri devam edilmez direk umursamaz ama bunların yaptıkları umursuyorlar ama nedeni bilmediğim şekilde güncelleme verilmiyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Işte gel de anlat derdini.
Umarım kullanıcıların hakları yenmez abi Umarım senin çabalarında boşa gitmez Umarım bu gönderiye de mantıklı bir cevap verirler yetkili moderatörler ve yine Umarım ki İnşallah her zaman verdikleri aynı cevaplardan bir cevap vermezler �nşallah mantıklı bir cevap verirler
plüton
Active Level 10
Galaxy A
A50 2 yıllık ilgilenme süresini doldurdu artık samsung tarafından önemsenmiyor diyebiliriz ne yazıkki dostum 😊🙋
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Dostum bende öyle düşünüyordum ama eski cihaz güncelleme için uğraşmazlar diye düşünüyorum 😊