cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Güncellemesi Neden Bekletiliyor

(Topic created on: 02-19-2022 07:49 PM)
217 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung ekibi,

A50 nin güzel güncellemesi niçin bekliyor bunun bir açıklamasını yapın kullanıcılar kaç aydır bekliyor güncellemeyi .

Lütfen samsung ekibi birbirimizi kandırmaya gerek yok her şey açık ortada fota cloud baktığımızda samsung un resmi yazılım yazılımların test yaptığı yer belli oluyor 
İyi günceleme turkuaz olan ile belirttim ve bu günceleme yayınlandığında güzel bir güncelleme olduğu belli yazılım kodlarından .
image

Güvenlik güncellemesi tekrardan teste girdi ve şubat ayı için umarım güvenlik güncellemesi yayınlanmaz diğer test edilen güncelleme yayınlanır 
image

Samsung türkiye ekibi şu konu hakkında bir bilgilendirme yapın eski aylardan kalma güncelleme üzerinden şubat 2022 güvenlik güncellemesi vermek çok değişik oluyor.

Aylardır test edilen güncellemeyi niçin verilmiyor, şuana kadar kullanıcılara yalan söylemedim (one uı 2.5 alacağımızı da daha önceden belirtmiştim bana güvenenler bilirler ) ama sayenizde yalancı duruma düşer gibi olduk samsung ekibi bir güncellemeyi vermek bu kadar zor olamaz.

Aşağıda verilen cevap nerdeyse 2 veya 2.5 ayı geçti ama maalesef cihaza bu iyileştirme güncellemesi gelmedi bir türlü hep bekliyor güncelleme. 

Güncellemenin bekleme amacı nedir ? Bir açıklama bekliyorum .Lütfen şu konu hakkında bir açıklama yapınız . Cihazı her ne kadar kullanmasamda A50 cihazını kullanan bir çok kullanıcı mevcut bu bilgiyi kullanıcıları hak ediyor .

image

51 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung A50yi iyice üvey yerine koydu:/
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Yani üveylik bir yere de tamam aylık güncellemeyi korumak istiyorsun ama test edilen güzel güncellemeyide vermeyi unutuyorlar
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
helal olsun kardeşim 👏
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ne dmek 😊😍
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Klasik Samsung saçmalıkları. 6 aydır S takılı güncelleme veriliyor, arada bi U takılı verin bari 😂

Niye böyle yaptıklarını anlamıyorum ama artık Samsung için " çok eski" bir model olduğu için muhtemelen.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen yaa 6 ayı geçicek bile bu gidişle ,üzüldüğüm nokta güzel güncelleme var ama bir türlü vermiyorlar

Vermeme nedenini çok merak ediyorum

Tamam eskimiş olabilir ama iyi güncelleme test ediliyor 🤔🤔🤔
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Acaba u takılıdaki yazılımda bir bug varda onu mu çözemediler yoksa bilerek mi bekletiyorlar acaba?? 🤔
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
6 ayda çözerler herhalde, o sürede cihazın yazılımını baştan aşağı yaparsın 😂
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
🤣🤣 olabilir sonuçta konu samsung 😀🤣