cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Güncellemelerin Neden Gelmediği İçin Cevap Verildi

(Topic created on: 12-16-2021 04:26 PM)
205 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba A50 Kullanıcıları,  merakla hepiniz gelicek cevabı bekliyorsunuz 

Cevabı sizlerle paylaşayım ;

image

Gediz moderatör A50 kore cihazını bende biliyorum fârklı bir cihaz olduğunu benim sizden duymak istediğim şey Global hiçbir cihaza güncellemelerin test edilip verilememesinden şikayetçiyim bunun için bir cevap verin

Fotacloud resmi samsung 'un yazılım sitesidir. (Daha önce resmi olduğunu açık bir şekilde gönderi şeklinde anlatım) bu durumda Check firm dolaylı yoldan samsung un resmi sitesi oluyor yazılım tarafında 
yani yazılımları görebiliyoruz bunuda sizde biliyorsunuz aksi taktirde hiçbir check firm paylaşımı yapılamazdı forumda kaldırılırdı.

Benim merak ettiğim durum koreye verilen güncelleme türkiyede veya başka Global sürümlerde test edilip verilmemesi , testler apaçık ortada niye bunun cevabı gelmiyor ?

Ertelenme durumu olsa diyeceğim ama 5 ay oluyor neredeyse, ertelenmez bir güncelleme (bilerek sadece ay sonu güvenlik güncellemeleri teste girip onlar veriliyor )

Peki yukarıda ihtiyaç duyulmadığını söylüyorsunuz eyvallah öyle olsun yaklaşık 2 ay önce gönderdiğim bataryada sorun buldum ve hata raporu gönderdim, cevabına olumlu cevap geldi 

image
Hep güvenlik güncellemesi geliyor 🤔

Çalışmaların başlatıldığını söylediler niye bu ayda güvenlik güncellemesi gelicek? Madem çalışmalar başladıysa sorunları çözen güncelleme gelmesi gerekmez mi ?

Samsung Türkiye verdiğiniz bu cevaplar birbirine uyuşmuyor farkında mısınız ? 🤔🤔

Gerçek bir bilgilendirme yapınız lütfen, bunu hak ediyor A50 kullanıcıları 😍

Sözün bittiği yerdeyiz....

39 Comments
Galaxy A
Kardeşim samsung türkiye boş bir cevap yazıp göndermis kore a50 gerekiyor güncelleme bize gerekmiyor bu adaletlimi samsung türkiye hakkımızı yeme a50 android 12 istiyoruz sağol alfatürk kardeşim bizim hakkımızı aradın için kardeşim👍😀
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Neymiş yaz aylarından beri güncelleme test ediliyırmuş ve sürekli hata oluyormuş, cidden hayret ediyorum ya bu kadar başarılı bir firmanın yaptıklarına bak. Haksız mıyım şimdi siz söyleyin.
Galaxy A
Haklısın kardeşim hemde sonuna kadar
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Ya cidden sinirim bozuldu ya daha yazın teste girdi şu an KİŞ ayındayız ve güncelleme hala testte... Şaka gibi ciddiyim...
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Umarım hayırlı bir güncelleme alacaksın ,bakalım ne zamana ?

Seneye kalırsa 1 yıl var 😂😂(espiirimizi yapalım dhfjnfjfj)

Önemli değil kardeşim ne demek 😊😍
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Güncelleme yayınlanma tarihi: Çıkmaz ayın son perşembesi sjslsldksmzmzlxmdk
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
😊😊
bffgbjj
Active Level 7
Galaxy A