cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Güncellemede Neler Değişti

(Topic created on: 04-21-2021 11:48 PM)
237 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Kusura bakmayın arkadaşlar günceleme yapamadım samsung saolsun tekrar gönderi açmak zorunda kaldım

Yeni gelen 141 mb günceleme ile bu sorunları iyileştirildi 

*Bluetooth bağlanma sorunu( hızlı bağlanıyor artık)

*Bluetooth kopma sorunu 

* bildim panelimdeki kasma sorunu 

*Ram sorunu düzelmiş diyorlar ama bu kullanıcıdan kulancıya değişkenlik gösterebilir bununiçin güncelleme türkiyede yayınlanmasını beklemeliyiz

*Prüzsüs arayüz hissiyat veriyor artık 

*wifi de ağ hatası alan kulanıcılardaki sorunalrı çözmüşlerdir 

Çözülmeyen sorun 
*Gece modu kamerası aynı (hata raporu yurt dışı ofisinden cevap geldi cevabı tam anlam veremedim ( sizlere yakın zamanda bilgilendirme yapacağım)

Beni takip eden kulanıcı arkadaşlarım destek verdiğiniz için önceki gönderime hepinize çok teşekkür ederim iyi ki sizin gibi kulanıcı arkadaşlarım var 😍😊
13 Comments
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Bilgilendirme için teşekkürler kardeşim iyiki samsung forumdasın
Sen olmasan nasıl öğreneceğiz bilgileri
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek yorumlar kapanmasaydı oradan güncelleme yapacaktım
alosmann
Active Level 6
Galaxy A
Alfatürk kardeşim bilgilendirme içim çok sağol iyi ki varsın kardeşim benim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek yardımcı olmayı ve forumda bilgi paylaşmayı seviyorum
Galaxy A
Kardeşim iyiki varsın doğru bilgiler sende takma sen lafını bilmeyenleri bu güncelleme ne zaman gelir bize kardeşim😀😃😄😁
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Knk Nisan sonunu bulur ama yarınki güncelleme kaç ülkeye yayınlanacak yada yayınlanmaycak mı yarın ama dediğim gibi Nisan sonunu bulur

Güzel sözlerin içinde teşekkür ederim
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Kardeşim iyiki bu forumdasın tanışmışız bilgilendirme için teşekkür ederiz eline emeğine sağlık.
Bu arada bana gelen hata raporundaki cevap RAM konusunda gerekli yerlere sorun iletilmiş.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim güzel sözlerin için de teşekkür ederim

Hata raporu için iyi olmuş gerekli yerlere iletildi
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Asıl biz sana teşekkür ederiz Samsung Membersa girdiğimden beri en mutlu olduğum şeylerin başında burda senin gibi bilgili, yardımsever ve iyi kalpli birisini tanımak geliyor İyi ki varsın 😊