cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Güncelleme hakkında bilgilendirme

(Topic created on: 11-26-2020 04:10 PM)
111 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar yeni bilgilendirme yapacağım A50 ile şuan A50 Hindistan'a 2 ayı geçkin one uı 2.5 güncellemesi test ediliyordu ve dün akşam 2. bir güvenlik güncellemesi dahil oldu bakalım hangisi daha önce yayınlanacak anlamış değilim.

image

Niye bu kadar uzun sürdü bilmiyorum 2 aydır testte cihaz halen bir cihazı oturtamadılar güncellemeyi şaka gibi ya A50s 3 hafta içinde test edilmeye başlandı ve 4.hafta güncelleme yayınlandı.

Arkadaşlar galiba güncellemede hata olmaması için bu kadar gayretli çalışma yapıyorlar çünkü çok satıldığı için hataya düşmek istemiyorlar ve buda tahminleri hepten zorlaştırıyor 

Örneğin cihaz 3.5 hafta normal one uı 2.5 güncelleme test ediliyor ve sonra 1 gün içinde sonuç değişiyor arkaşlar elimden geldiğince bilgi paylaşıyorum ama tahminlerimi hep samsung yanıltıyor maalesef 1 gün içinde sonucu değiştiriyor , şuana kadar güncelleme yayınlanması gerekiyordu 

Arkadaşlar one uı 2.5 güncellemesi A50 alacaktır bu yüzden şüpheniz olmasın çünkü A505U ülkesinde majorlu teste yani sıkıntı yok almaması gibi bir durum söz konusu değildir güncellemeyi birazcık zaman konusunda sıkıntı mevcut 

image

Şuana kadar belirttiğim cihazlar one uı 2.5 güncellemesini aldı A50 de alacaktır lütfen biraz daha bekleyeceğiz 
17 Comments
Galaxy A
Sen boşuna cihazı satmazsın baktin artık cihaz bir halta yaramıyor sattın hemen yakında bende satacam az kaldi
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim S10 plus baya indirme denk gelmişti ve bende bunu değerlendirmek istedim çünkü o fiyata amiral gemisi cihaz almak zordu ve denk geldi aldım

Ama kardeşim A50 cihazı kötü bir cihaz değildi bir çok orta segmente kafa tutan cihaz
Galaxy A
madem öylede niye hep üvey evlat muammelesi görüyor
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aslında üvey evlat değil daha iyi optimize etmek için uğraşıyorlar çünkü A50s e 3 hafta içinde geldi ve illaki bir sorun çıkacaktır yani A50 çok sattığı için cihazda sorun çıkarsa bir çok kullanıcı etkilenecek o sebepten ötürü böyle bekliyoruz yoksa 2 aydır testte cihaz demek ki iyi optimize edemedikleri için vermiyorlar
Galaxy A
Ne kadar ugrassalar bile yinede hatasız guncelleme gönderemezler çünkü ben inanıyorum ki samsung bunu kasıtlı yapıyor a70 e gelmiş bak adamlar güncellemiş ama pil yinede berbat hale gelmiş onun için uğraşıp kullanıcıları üzmekten başka bir şey yok ver gitsin nasıl olsa ardından güvenlik yaması gönderecen bu kadar beklemeye değmez diyorum samsung duy yaniiiiiiii
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A

Bir videoda gördüm a50 için one ui2.5 dağıtlmaya başlandı diyor doğruluğu nedir?

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
yok kardeşim daha yayınlanmadı videolarda A50s cihazı olabilir
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
valla bir çok video var ondan benim bildiğimde bu yönde saçma geldi bana