cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Güncelleme Sorunu

(Topic created on: 05-28-2021 12:52 AM)
Members_wmVEq6z
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Son güncellemeden önceki 1 nisan da 3.1 Android 11 güncellemesini yaptıktan sonra telefonum kendiliğinden kapanıyor. Bazen kapandığından çok geç haberim oluyor. Ses kısma ve güç düğmesine beraber bastığım zaman telefon yeniden başlatılıyor.  Güncellemeden önce böyle bir problem yoktu. Yeni gelen güncellemeyi kurmaya korkuyorum bu duruma acil bir çözüm bulunması gerekmekte. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi çalışmalar.

3 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Reset attım belki duzelit
0 Likes
Aydın-
Active Level 4
Galaxy A
Ayni sorunu bende yaşadım zamanın da Cihazı sıfırladım sorun kalmadı (a50)
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_wmVEq6z,

 

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes