cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Güncelleme Sonrası İyileşme

(Topic created on: 06-23-2021 01:08 AM)
58 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar öncelikle güncelleme bir çok sorunu ortadan kaldırmış gözüküyor hepsini tek tek yazacağım  

* Kamerada ; Gece modu kamerası sorunu düzeldi ve buna ek cihaz ilk çıktığındaki sorun olan video yakın nesneden uzaklaşınca odak sorununuda haziran ayı güncellemesi ile çözülmüştür 😊

*Quick Share geliştirildi

- Quick Share kullanarak Galaxy cihazları arasında dosya paylaşımı iyileştirmesi (sürümü artmıştır )

image

Quick share artık buradan kontrol sağlayabilirsiniz 

*Parmak izi performansı iyileştirildi 

* Ram sorunu yaşayanlar varmış ama bilemedim var mı yok mu bendeki durum böyle 

image

*Genel cihazın performansı iyileştirildi 

* Telefon ,mesajlar, kişiler , kamera vb bazı diğer uygulamaların sürümleri arttı 

* Wifi ve Bluetooth bağlantı dengesi iyileştirildi 

* Batarya için şuan konuşmak yanlış olur çünkü daha en az 2 veya 3 gün geçmesine gerek iyi veya kötü olduğu anlamak için inşallah s10 plus gibi olmuştur 🙏 eğer öyle olduysa bu güncelleme tadından yenmez ben size diyeyim 

*Isınmaya gelirsek bu kullanıcıdan kullanıcıya değişir ama güncelleme ilk yapınca ısındı sonra hemen normale girdi şuan stabil 

*Paylaşma ekranı görünümü değişti

image

*Güncellemeden sonra, güvenlik politikasındaki güncellemeler nedeniyle eski yazılıma geçiş yapamayacaksınız haberiniz olsun .

A50 kullanan arkadaşlar sorunlarınızı belirtiniz ona göre bİzdeki A50 cihazında var ise hata raporunu göndereceğim ve diğer sorunları elimden geldiğince hata raporu ile iletim sağlayacağım 😊

Birkez daha Hata Raporu 'nun işe yaradığını gördüm lütfen arkadaşlar sorunlarınızı açık bir şekilde samsung ekibine iletirseniz gerekli işlemler sağlanıp yeni güncelleme ile düzeltiyorlar 

Samsung Türkiye ekibinede ilgilendiği için teşekkür ederim 😍
47 Comments
Galaxy A
Üstad neden soruyorum biliyor musun beni yanlis anlama ama A50 si olupta pil sağlığı iyi yazan hic görmedim
O yuzden ss istedim senden
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Benim son gün kala pilim değişti normal yazdı Garantisine 1 gün kala ve smasung servisi pili değiştirdilerIMG-20210622-WA0009_30304.jpg
Galaxy A
Acilen degistirmem lazim acilen
Ama yani 20 gun de bekletmezsin demi samsung servis
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Bekeltmezler 20 gün en yakın servisi link üzerinden bulup konuşabilirsiniz yetkili servis ile https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
jiro17
Active Level 2
Galaxy A
Peki bu islemi ücretlimi yaptılar yaptılarsa ne kadar yaptılar pil degistirmeyi
10ihsan
Active Level 4
Galaxy A
4.5G Bataryayı çok çabuk bitiriyor.. wİ-fi Kullanımında hem telefon ısınmıyor hemde batarya az gidiyor
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Alfatürk bu zamana kadar ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Ancak hala sorunlar var en basit örneğinden clash of clans gibi basit bir oyunda kontrol panelini aşağıya indirirken ayrı bir kasma oluyor kontrol panelinde gezerken ayrı bir kasma oluyor bunlara ek olarak hala ufak tefek kasmalar var özellikle parlaklığı yükselttiğim zaman **bleep** ettim. Odaklama sorunu hala devam ediyor. HDR test edemedim batarya şu an en düşük parlaklıkta kullanmama rağmen su gibi gidiyor. Klavye bazen kasma yapıyor. Bunları rapora ekleyebilirsen sevinirim.
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Bunlara ek olarak ısınma sorunu hala devam ediyor