cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Güncelleme Sonrası İyileşme

(Topic created on: 06-22-2021 10:51 PM)
62 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar öncelikle güncelleme bir çok sorunu ortadan kaldırmış gözüküyor hepsini tek tek yazacağım  

* Kamerada ; Gece modu kamerası sorunu düzeldi ve buna ek cihaz ilk çıktığındaki sorun olan video yakın nesneden uzaklaşınca odak sorununuda haziran ayı güncellemesi ile çözülmüştür 😊

*Quick Share geliştirildi

- Quick Share kullanarak Galaxy cihazları arasında dosya paylaşımı iyileştirmesi (sürümü artmıştır )

image

Quick share artık buradan kontrol sağlayabilirsiniz 

*Parmak izi performansı iyileştirildi 

* Ram sorunu yaşayanlar varmış ama bilemedim var mı yok mu bendeki durum böyle 

image

*Genel cihazın performansı iyileştirildi 

* Telefon ,mesajlar, kişiler , kamera vb bazı diğer uygulamaların sürümleri arttı 

* Wifi ve Bluetooth bağlantı dengesi iyileştirildi 

* Batarya için şuan konuşmak yanlış olur çünkü daha en az 2 veya 3 gün geçmesine gerek iyi veya kötü olduğu anlamak için inşallah s10 plus gibi olmuştur 🙏 eğer öyle olduysa bu güncelleme tadından yenmez ben size diyeyim 

*Isınmaya gelirsek bu kullanıcıdan kullanıcıya değişir ama güncelleme ilk yapınca ısındı sonra hemen normale girdi şuan stabil 

*Paylaşma ekranı görünümü değişti

image

*Güncellemeden sonra, güvenlik politikasındaki güncellemeler nedeniyle eski yazılıma geçiş yapamayacaksınız haberiniz olsun .

A50 kullanan arkadaşlar sorunlarınızı belirtiniz ona göre bİzdeki A50 cihazında var ise hata raporunu göndereceğim ve diğer sorunları elimden geldiğince hata raporu ile iletim sağlayacağım 😊

Birkez daha Hata Raporu 'nun işe yaradığını gördüm lütfen arkadaşlar sorunlarınızı açık bir şekilde samsung ekibine iletirseniz gerekli işlemler sağlanıp yeni güncelleme ile düzeltiyorlar 

Samsung Türkiye ekibinede ilgilendiği için teşekkür ederim 😍
A50users
Active Level 9
Galaxy A
Ben kamerada bir f ark göremedim. Gece modunu zaten kullanmiyordum. Pil iyileşmiş gibi saat 12 de %80 sarj ile ciktim saat 21 oldu ve pil %29 da. Yoğun kullandım. Bence gayet iyi. Ram sıkıntısı var mıydı onceden hissetmemistim. Simdi de degisim gormedim. Isinma sorunu yok. Ouick share kullanmiyorum benim icin gereksiz. Bana kamera iyestirmesi lazımdı onu da f ark edemedim. Yani benim icin guncellemede degisen hicbir sey olmadi. Boşuna beklettiler yani.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kanka kamerada belirttiğim sorunlar düzelmiş hemde fârk hsisediler seviyede
A50users
Active Level 9
Galaxy A
Herkes yazsin bence deneyimleri. Anca öyle anlaşılır
Sezgin61
Active Level 7
Galaxy A
kamerayı nihayet düzeltmişler gece modu eskisi gibi oldu. kullanım kılavuzuna baktım bu telefonun orada tek çekim özelliği felan yok, bahsedilmemiş. büyük ihtimalle gelmez gibi ama belli olmaz.
Atakımı
Active Level 4
Galaxy A
Tes yayınlarını Hagi programdan bakabiliyoruz
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Check firm den bakabilirsiniz
Atakımı
Active Level 4
Galaxy A
Beni tes yayınlayan program göstermiyor nasıl yapılıyor
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
örneğin A50 cihazı için A505F TUR yapıcaksın
Galaxy A
AlfaTürk bana pil sağlığı ss atarak gösterir misin?
Iyi,normal,kötü ...vb
Evet bu konuyu sürekli açtığımızin farkindayim ama takipçilerini kıramazsın demi :))))
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
iyi gözüküyor 2.5 ay önce pil değişmişti servisten hatta gönderi açmıştım bakabilirsiniz