cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Güncelleme Deneyimi

(Topic created on: 05-06-2021 04:09 PM)
148 Views
Botzexlan
Active Level 7
Options
Galaxy A

Güncelleme öncesi Bluetooth sorunu ile hiç karşılaşmadım. Öyle bir sorun varmış sanırım onu çözmüşler. Bazı uygulamalara girişte kasma sorunu vardı. O düzeltilmiş. Onun dışında kamera, pil, ram vb. sorunlar hala devam ediyor umarım diğer güncelleme de bu sorunları çözerler. 

26 Comments
enes0
Active Level 6
Galaxy A
Pubg de iyileştirme oldu mu
0 Likes
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Maalesef oynamadığım için deneyimleme şansım olmadı
0 Likes
Galaxy A
Yaw arkadaslar hep sikayet ediyonuz şu dediginizin hic biri yok bende a50 kullanicisi olarak 2 gün şarjım gidiyor anlamadim gitti yaw hep sikayet bizde niye yok anlamadim ki verilen bütün guncellemeleerden sonra cihaz zamanda kasiliyor artık hersey zamana birakin sabirli olun
0 Likes
LostCrosss
Active Level 5
Galaxy A
kardeşim para kolay kazanılıp alınmıyor be telefon 1 yıl oldu daha aldimdan beri sorun yani hakkımı aramıycam mı senin telefonunda sorun yok bende aramayım öylemi :)
Galaxy A
Ben guncel olarak konustum herkes sikayetci bir tane memnun olan yok mu yawwww
LostCrosss
Active Level 5
Galaxy A
kanka valla benden yok memnun değilim bir telefon 8 ayda 2 defa servise gidermi yav birde ilgi yok güncelleme yapıp gönderiyorlar
0 Likes
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Kardeşim bazı insanlar sadece telefon kullanıyor detaylara takılmıyor bazılarda kullandığı telefondan en iyi performansı almak istiyor. Biz a50 de önceden böyle sorunlar olmadığı için güncelleme istiyoruz üstelik az para da vermedim 3480 Vodafone dan taksitli aldım. Üstelik telefon hakkettiği değeri görmüyor çoğu özelliği kısılmış. Sen de sıkıntı yok diye biz hakkımızı aramayalım mı?
LostCrosss
Active Level 5
Galaxy A
doğru diyorsun kanka az para değil
0 Likes
Galaxy A
2150 liraya aldim ben 1.5 yil once dedigin gibi insan uzuluyor android 10un kamerasi asiri iyiydi gece modunda da kotu bi sey yoktu anlamadim gitti samsung niye boyle bir adim atti kameraya + cogu kisi evde derslere giriliyor sosyal medyada geziyoruz gunde 8-9 saat telefon basindayim pilin yetmemesi normal 2 gunu full kullanim hangi telefon cikariyor