cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Güncelleme Deneyimi

(Topic created on: 05-06-2021 07:14 PM)
65 Views
Botzexlan
Active Level 7
Options
Galaxy A

Güncelleme öncesi Bluetooth sorunu ile hiç karşılaşmadım. Öyle bir sorun varmış sanırım onu çözmüşler. Bazı uygulamalara girişte kasma sorunu vardı. O düzeltilmiş. Onun dışında kamera, pil, ram vb. sorunlar hala devam ediyor umarım diğer güncelleme de bu sorunları çözerler. 

26 Comments
Comradee
Active Level 7
Galaxy A
Arkadaşlar bugün gelen güncelleme sonrası cihazımın şarjı daha hızlı bitmeye başladı %90 şarjım varken 10 dakika pubg oynadım %77 düştü.

2 gün önce yarım saat pubg oynadım %12 %13 felan gitmişti. Ben anlamıyorum güncelleme geldikçe şarj daha çabuk bitiyor bu nasıl bir saçmalıktır?? 

PİL RAM KAMERA bu 3 sorun optimize edilmediği sürece samsungun yaptığı güncellemelerin hiç bir önemi yok boş güncellemeler benim gözümde. 

Bakalım sonra ki güncelleme de ne fiyaskolar bekliyor bizi 
Exynos işlemcili bir cihaz mı bedavaya verseler almam bir daha pil ve ram düşmanı resmen 
Galaxy A
Katılıyorum
0 Likes
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Isınma ve performans düşmesi tespit ettim. Güncellemeden sonra daha fazla ısınıyor. Üstelik oyun falan yok

image

Bu da sıcaklık testi eskiden grafikte sarı çubuk görünmüyordu şimdi belli oluyor ve ortalama performans 125 in altına inmezdi. Minimum da ise 115 in altına inmezdi. Her güncelleme farklı bir soruna yol açıyor. 
A50users
Active Level 9
Galaxy A
Ben hicbir sorun yasamiyorum. Gayet guzel oldu sanki
0 Likes
comewithmenow
Active Level 1
Galaxy A
Galaxy a50 cihazına android 11 yükledikten sonra sorun yaşayan varmı? Ben güncellemeyi indirdim ama yüklemedim .

ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Ram konusunda katılmıyorum şuan en düşük 2.3 kullanılan ram aldım en yüksek 3.1 aldım ikisi arasında geziyor. Normalde 3 ten aşağı inmiyordu
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Botzexlan,

Yaşadığınız sorunları incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes