cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 EKRAN SÜRESİ (PIL)

(Topic created on: 06-18-2021 10:09 PM)
95 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Değerli arkadaşlar, cihaz A50 ortalama ekran sürem 5 saat 11 dk sizce nasıl? en uzun ekran süresi 7saat 59 dk.

(PIL)
iki kez servise göndermeme rağmen Samsung Members'ta pil durumu normal olarak gözüküyor cihazın garantisi bitti sizce pili değişmelimiyim.

Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim.🙂
12 Comments
ahmetcansglk
Active Level 7
Galaxy A
Bende de aynı durum vardı sıfırladım membetsi silip yükledim düzeldi
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende sıfırladım fakat olmadı.
0 Likes
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
serviste batarya değişimi yaptılar mı?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İlk gönderdiğimde sarj girişi ve pil değişimi yapıldı ikincide iz pil değişimi olmadı iki haporlor degisti
0 Likes
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
hımm peki pil değişiminden beri ne kadar süre geçti? mesela benim A50'de aktif kullanırım, 8 tane oyunum var. Gün içinde oyun da oynarım instada da gezerim. 1.5 yıllık pilim daha değişime gitmedi. Çok oyun oynarsam günde 2 kez veya 3 kez, az oynarsam da 1 kez takıyorum. Ekran süresi olarak da minimum 4.30 saat, max. 6.30 saat alıyorum. İlk aldığımda yaklaşık 9 saat alıyordum. Not: Bilmemne1903 nickli A50 kullanıcısının attığı pil kullanım süresini kaale almayınız çünkü 1.5 yıl kullandığını iddia ettiği için max. 7 saat ekran süresi alabilir. Ekran görüntüsünü kanıt olarak atsa da günümüzde edit dediğimiz şey öyle gelişmiştir ki, ben öyle bir ekran görüntüsü atarım ki tek şarjla 13 saat ekran süresi aldığım görünür. 😁
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yaklaşık 5ay geçti pili değişeli
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
hım o zaman normal değerler alıyorsunuz. Ama tabii Always On Display'in sürekli açıksa bu süre azalır. Bende AOD gece 2 sabah 9 arası kapalı, diğer saatlerde açık. Bu şekilde memnunum.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
AOD Kapalı
0 Likes
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
hımm. Mobil veride mi kullanıyorsunuz?
0 Likes