cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Cihazına Test Edilen Güncellemeler Niçin Verilmiyor

(Topic created on: 12-07-2021 08:31 PM)
1571 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba samsung ekibi ,

A50 Cihazına global sürümlerine niçin test edilen güncelleme verilmiyor 

Lütfen şuna bir bilgilendirme yapın gerekirse bekleyelim 3 gün sonra cevap verin ama merak ediyorum niçin gelmediğini ?

image

image

Şu üsteki 2 tane gelmeyen güncellemede cihazlarımızda test edildi gelmemesi içinde sebep yok hep güvenlik güncellemesi veriliyor 

image
 (Batarya ile ilgili problem için verilen cevap )
Buradaki cevap iyi ama cihazlara güncelleme gelmeyince üzülüyorum bir çok A50 kullancısı merak içinde bekliyor 

Aralık ayı A50 cihazına yine güvenlik güncellemesi ön planda Lütfen şuna bir açıklık getiritin samsung türkiye ekibi (Güncelleme alıyor ama Agustos ayı gibi eski bir yazılım güncellemesi üzerinden güvenlik güncellemesi veriliyor ve bu durum diğer Global sürümleride ise haziran ayında kalan güncelleme üzerinden veriliyor)

image

Korede yine iyi bir güncelleme test aşamasında eğer tahminim doğru tutarsa cihaza ram plus işlevi gelebilir 

image

Kore cihazları hiçbir zaman Güncellemeleri erken almaz dı ne oldu A505N kore cihazı Güncellemeleri erken aldı cihazlar 2 güncelleme olarak önde ve cihazlara yeni özellikler eklendi ve Globaldaki A50 kullanıcıları ise hep güvenlik güncellemesi öne sürülüyor 

Samsung türkiye ekibi bu konuda bilgi istiyorum ilk defa A50 cihazı bu kadar oyalandığını gördüm 

Sorun var ise bir bilgi verin ki kullanıcılar beklemesin umutla bekleyen kullanıcıları üzüyorsunuz 

(Check firm dolaylı yoldan samsung un resmi bir yazılım kontrol etme uygulamasıdır yada fotacloud da diyebiliriz )

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Alfatürk,

Ekran görüntüsünü paylaştığınız A505N cihazı, Samsung Türkiye’ye ya da Samsung Türkiye’yle aynı güncellemeleri alan MENA ve Avrupa bölgesine ait değildir. Dolayısıyla paylaşılan güncellemelerde farklılıklar olması mümkündür.

Yazılım güncellemeleri, cihazda genel bir hata, performansla ilgili bir problem vs. tespit edildiğinde ya da böyle bir durum olası olduğunda önlem amacıyla yayınlanmaktadır. Samsung Türkiye A505F cihazlarında böyle bir ihtiyaç tespit edilmediği için Ağustos ayından sonra yalnız güvenlik güncellemelerini içeren yazılımlar kullanıcılarımız ile paylaşılmıştır. Güncellemelerle ilgili gelişmeleri guncelmiyiz.com üzerinden takip etmeye devam edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

58 Comments
Galaxy A
A71 de durum böyle umarım kısa zamanda halledilir
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen A71 cihazında öyle bayadır gelemedi test edilen güncelleme
Galaxy A
Evet öyle ben de öyle yetkili servislere iki cihaz için belirtiyorum ama kesin cevap vermiyorlar hep atlatıyorlar Android 11 de A50 baktık önce önce geldi güncelleme iş büyük güncelleme bitince hep atlatma hep gecikme bakalım zaman neyi gösterecek
jsjdnd
Active Level 7
Galaxy A
Kral A50 S10 dan tut not 10 kadar teste tabi tutu lar okey başarılı çıktı ona da okey bu cihaz lar güncelmiyiz de boy gösteriyor ken neden A50 boy göstermedi benim isyanım ona
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
3aydır a70'de aynı durumda
Galaxy A
Sanırsam Android 12 yoğunluğu olduğu içindir diyip kendimi rahatlatıyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Umarım hallederler
Galaxy A
Evet bakalım zaman bu işin ilacı