cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 BAĞLANTI GOOGLE YOUTUBE GİRMEME

(Topic created on: 02-23-2021 12:41 AM)
260 Views
ertu96
Active Level 7
Options
Galaxy A

Bugün ağ ayarlarını sıfırladım ondan mıdır bilmiyorum 

image

ama şimdi denediğim zaman ne youtube ne google chrome ne google play çalışmıyordu yazılım güncelleme de hata verdi. Telefonu yeniden başlattım düzeldi. Bu sorunu yaşayan var mı yoksa sıfırladığım için mi oldu?

5 Comments
Alpaalfager
Active Level 5
Galaxy A
Kardeşim senin telefon sor WiFi güçsüz olabilir bide Play Store Play Store girip ayarlardan güncellemeyi dene öyle Play Store çalışır YouTube için Google Google Play Store Google güncelledikten sonra güncelle tüm sürümlerini açılmıyorsa ve VPN kur
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
sıfırlamayı sabah saatlerinde yaptım akşam wifi ile youtube dan video da izledim herşey çalışıyordu 1 saat sonra böyle hatalar vermeye başladı yeniden başlattım düzeldi.
Alpaalfager
Active Level 5
Galaxy A
Bir de sıfırladığımda ki tüm verilen silindiği için fabrika ayarlarına dönmüş olabilir 2 yılda bir tane telefonum vardı bozuktu hiç açılmıyor mu şarj filan olmuyordu onu ben tamir ettim
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Daha önce de ağ ayarlarını sıfırladığımda sıkıntı çıkmamıştı. samsungun genel sorunu bu geçen günlerde de çoğu kişi buraya başlık açmıştı yazılım güncelleme hatası diye
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ertu96,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Belirttiğiniz anlık bir durum olabilir. Bu durumu tekrar yaşamanız halinde uzaktan erişim desteği alabilirsiniz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD