cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Arka Kapak Lekesi

(Topic created on: 05-26-2020 08:01 PM)
1457 Views
merterdogan
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefonu kutusundan çıkarttığım andan beri kılıfla kullanıyorum. Arka kapakta beyaz-şeffafımsı lekeler oluştu. Lekeler özellikle kıvrım kısımlarında. Kaç kere sildim geçmedi. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba merterdogan,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
merterdogan
Active Level 4
Galaxy A
Internette de buldum bu sorunla uğraşan kişiler. Sırf bunun için servise gönderip telefonsuz da kalmak istemiyorum. Ama gerçekten sinirimi bozuyo
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
zamam zaman silip temizlemen gerekiyordu ama bunu yapmam zorunda da değilsin tabi çizilecek diye. kapağın malzemesiyle alakalı bir sorun.. malesef bende kullanırken aynı sorunu yaşamıştım. Sana tavsiyem kafana göre kullan yapacak birşey yok temiz tutmaya çalış göz ardı edilebilir bir durum bence. çünkü senin gözüne batıyor olsa bile dışarıdan anlaşılmayacak bir ayrıntı. en kötü ihtimal 50 tl kapak fiyatı aşırı çizilir de rahatsız olursan çok çok kapağı değiştirirsin kafana takma 😉
0 Likes
merterdogan
Active Level 4
Galaxy A
Düzenli olarak temizliyordum ama yine de engel olmadı. Dediğiniz gibi kapağın malzemesiyle alakalı bence de. Teşekkürler
0 Likes
Birazmavi
Active Level 6
Galaxy A
telefonu tutarken genellikle kıvrım taraflarından tutarız msj yazarken falan kullandığımız kılıf ile telefona baskı yapmış oluruz telefonun arka kapağı **bleep** malzemeden olduğu için sanırım boyası geçiyor kapaga yada baskidan kapagin boyasina zarar veriyor kullandığımız kılıf kaliteli olmasına özen göstermeliyiz.
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba merterdogan,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes