cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Android 11 sonrası çalışmıyor(Reddit)

(Topic created on: 03-19-2021 01:13 PM)
495 Views
alosmann
Active Level 6
Options
Galaxy A

image

Reddit forumda gördüm A50 güncelleme sonrası türlü hatalar verip,uygulamalar çalışmayı durduruyormuş.Umarım Türkiyede kararlı bir güncelleme olur.
10 Comments
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bunca zaman gecikme nedenleri bunlar olabilir cihaza yüklü olan uygulamaların uyum süreci bekleniyor olabilir ülkemiz de verilmemesi bu sorunlardan dolayı da olabilir
alosmann
Active Level 6
Galaxy A
bende öyle düşünüyorum böyle sorunlu gelecekse hiç gelmesin umarım sorunsuz bir güncelleme alırız
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Ama neredeyse burada güncelleme verilmediği için neredeyse ağlayacak duruma gelenler de var acele işe diyoruz biz onlara bizde
OzanAts
Active Level 7
Galaxy A
Uygulamaların calismamasi android 11 sürümüne uygun olmadığı için çalışmıyordur uygulamalar android 11 sürümüne uyumlu olduktan sonra hiç bir sorun kalmaz
Galaxy A

"knk bize ne den gec veriyor bu cungellemeyi bu samsung knk android 11le edg panel geliyor mu knk cok ozledik işşallah bir an once ge lir knk fakirlik ne dir bilmezsin knk"

Aylardir aynen bu sekilde forumu kirleten sahis bu konuyu okusun da azicik sussun artik. Guncelleme sorunsuz hatasiz gelsin, gerekirse edge panel olmasin. Adminler de bir sey yapmiyor bu sahsa. Edge panel de edge panel. Yeter be!

Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy A
😄😄
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
sorunlu bir güncelleme yerine geç ama sorunsuz bir güncellemeyi tercih ederim şahsen zîra edge panelden bile soğutabilir
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bu edge panel denilen şeyi de fazlasıyla abartıyorsunuz geldiği gün denemek için açılacak bir kaç ayar yapacak sonra bakmayacaksın bile tıpkı benim yaptığım gibi 🙋‍♀️🙈
Galaxy A

A70te 1-2 kere kullanıp kapattım. Fazla panel çeşidi yok zaten.