cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Android 11 Sorunları Dikkat !

(Topic created on: 03-11-2021 04:17 PM)
1772 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar A50 Android 11 de canımızı sıkıcak bazı sorunlar mevcuttur aşağıda sorunları belirttim

Kameradaki:

* Gece modu kamera bozulmuş yani (aynı android 10 daki gibi oldu çalışmıyor pozları süresi artması gerekiyor )

*Süper steady çalışmıyor (çalışıyor gibi görünüyor gene android 10 daki gibi)

*Ağır çekim videolarda hata

Uygulamalarda:

* Bazı uygulamalar çöküyor (bu sorun çok önemli değil çünkü android 11 ile optimeze tam olmadığı için çöküyor bu play storedan güncelleme gelicek ve sorun düzelecektir)

SAMSUNG TÜRKİYE : Lütfen bu sorunları şimdiden yazıyorum lütfen gerekli birime iletiniz lütfen diyorum sorunlu güncelleme dejavu gibi aynı sorunları android 10 aldığımız zaman olmuştu

Android 11'in Yanları bu şekilde :

*Titreşim özelliği gelmiştir cihaz artık klavye vb. Titreşimli (Dokunsal geribildirim)

*Edge panel geldi

* Edge aydınlatması geldi

* Video kayıtta ön ve arka kameraya geçiş geldi 

*Kameraya Gece Hyperlapse modunu ekledi 

*Uygulamaya diğer cihazlarda devam edin

*Özel paylaşım

*Müzik paylaşımı gelmiştir 

* Ağ Kalitesi görme ve 2.4 ghz 5 ghz geçiş geldi (ülkemizde olur mu emin değilim bekleyip görmek lazım )

*Arayüz pürüzsüz çalışıyor ve akıcı olmuş diyorlar

*Oyunlar için dolby atmos modu 

*Cihaz android 10 a göre performanslı çalışıyor 

SAMSUNG TÜRKİYE güncelleme türkiye ye yayınlanmadan gerekli işlemler yapılsın hindistanda gerekli düzeltme güncellemesi test ediliyor inşalalh sorunları çözen bir güncelleme yayınlanacak

A50 kullanan arkadaşlar sizden bir isteğim var lütfen dediklerimi yapmanız çok önemli hepiniz bunu yapınız lütfen:
Kamera modlarınızla 25 mp ve 12 mp fotoğraf çekiniz sonra Gece modu ile kesinlikle çekiniz ve birde ağır çekimlerde için video çekiniz birde süper steady ile elinizde video olsun , Android 11 yayınlandığında türkiyede aynı sorunlar bizdede olucak ve hepimizin elinde kanıt olucak ve hepimiz hata raporu göndereceğiz ve sorun bu sefer hızlıca çözülmüş olucaktır geçen seferde uğraştık ve sorunları çözmüştük 😊

Sorunları çözüldüğü gün linki sorunları çözmeye çalıştılar ama çözemedikleri için kamera sürümünü düşürmüşlerdi ancak öyle düzeldi samsung türkiye bunuda iletin kamera sürümünü düşürsünler

Samsung kamerayı nasıl bozuyorsunuz anlamıyorum şaka gibi ya Cihaz çıktığında beri en az 6 7 kere kamera Kalitesini artırmak için elinizden geleni yaptınız ve kalitesinide arttırdınız ama bu android sürümlerinde ne oluyorsa oluyor kameraya 😂 dejavu yaşatıyorsun samsung bize 
33 Comments
Berkaynak61
Active Level 4
Galaxy A

A50 4k video özelliği gelirmi? İşlemcisi bu görevi yapabildigi halde neden sunmuyorlar?

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Yazılım konsept gereği cihazda yoktur ve 2 yıl oldu eklemediler ve muhtemelende eklemeycekler ben çok uğraştım eklemediler
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
Edge aydınlatma olmamış!
hiçbir özellik verilmemiş 3 5 tane var A70 e veriyorsun A50 ye neden adam akıllı vermezsin arkadaş? bu ne saçmalıktır cidden çok sinirimi bozdu
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
one uı 2.5 ile diyorum
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
teşekkür ederiz alfa
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
rica edeirm ama aşağıda belirttiğim A50 kullananlar kesinlikle yapınız elimizde kanıt olsun 😊
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Kardeşim yine çok güzel yazmışsın eline sağlık umarım yetkililer de görür ve sorunları düzeltir.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Saol kardeşim teşekkür ederim inşallah yetkili kişilere iletirler ve android 11 gelmeden sorun düzelse inşallah
Irene
Active Level 6
Galaxy A
a21s kullanıcısıyım bugün güvenlik güncellemesi geldi ama ocak 1 tarihinin üzerine 3 güncelleme geldi ocakta takılı kaldı normalde martın sonunda nisan 1 gelmesi lazım değilmi ?