cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Android 11 One UI 3.1

(Topic created on: 03-24-2021 01:00 PM)
510 Views
YiğitS10Plus
Active Level 10
Options
Galaxy A
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.

A50 modeli için "Android 11 One UI 3.1" güncellemesi gayet güzel ve başarılı bir güncelleme olmuş fakat hala eksiklikler bulunmakta umarım gelecek güncellemeler ile düzelir.

Kamera:

1-)Gece modu Android 10 sürümüne göre daha kötü bir hale gelmiş.
2-)Hala daha odaklanma sorunu devam etmekte 
3-)Kamera konusunda herhangi bir iyileştirme yapmamışlar aksine daha kötü bir hale gelmiş (Gece çekilen fotoğraflarda normal çekim Gece modundan daha kaliteli o derece)
4-)Acilen düzeltilmesi gerekiyor bunun içinde "Hata Raporu" göndermemiz gerekiyor. 

Ram:

Bazı kullanıcılar Ram sorunu olduğunu söyledi fakat ben bu sorunla karşılaşmadım genellikle 2.3 - 2.4 civarı değişkenlik gösteriyor.
Ram sorunu yaşayan arkadaşların biraz beklemesini öneririm yakın zamanda gelecek güncellemeyle düzelecektir.

Pil:

Pil için şuan herhangi bir şey söylemek erken olacaktır en azından 1 hafta deneyimlemek gerekiyor fakat şuan gayet düzgün ve stabilize bir şekilde gidiyor.

Güncelleme'nin (+) Yönleri:

1-)Gayet akıcı ve stabilize bir güncelleme olmuş.Herhangi bir donma ve kasma söz konusu değil.
2-)Arayüz gayet güzel olmuş uygulamalar arası geçiş yeri olsun son uygulamalar bölümü gayet sade ve şık bir görünüme sahip.
3-)Oyun oynamıyorum fakat oyunlarda herhangi bir donma kasma olacağını düşünmüyorum.
4-)Ayarlar kısmı gayet güzel ve arama kısmı gayet hızlı çalışıyor.
5-)Edge panel eklendi.
6-)Klavye daha güzel olmuş.
7-)Dokunma hassasiyeti daha düzgün hale gelmiş.

Benim deneyimlerin bu yönde umarım herkes için güzel bir güncelleme olmuştur.Darısı diğer modellere.

İyi Günler.

6 Comments
rmzan
Active Level 5
Galaxy A
oyun konusunda cod oynayan biriyim takılmalar oluyodu android 11 ile şuanlık sıkıntısız
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Umarım sorun yaşamadan devam eder.
Andıe
Active Level 1
Galaxy A
Sonun'da geldi güncelleme. 😁

image

A50users
Active Level 9
Galaxy A