cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 A70 A80 kullanıcılarına müjde

(Topic created on: 02-25-2021 03:03 PM)
826 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar size bir müjdem var belirttiğim  3 cihaza da tek çekim kamera özelliği gelecektir çünkü A50s modeline tek çekim özelliğine ocak ayı güncellemesi ile verildi muhtemelen 3 cihazda tek çekim kamera modu verilecektir 

image

Ne zaman yayınlanır tam bir gün veremem one uı 3.0 ile gelebilir ama gelmez ise one uı 3.1 ile gelecektir 

A50 şubat ayı güvenlik güncellemsi yayınlandı 

A505FDDS7BUB5/A505FODM7BUB5/A505FXXS7BUB5

A50 Android 11 ise dediğim gibi şubat sonu veya mart başı Hindistanda yayınlacaktır ve ülkemizde ise mart sonu veya nisan başı yayınlanmış olur tabiki bir sorun olmaz ise bu şekilde olacaktır 
Galaxy A
tekrardan teşekkür ederim
Sezgin61
Active Level 7
Galaxy A
tek çekim kamera özelliği ne demek?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
S20 ile tanıtılan bir özelliktir 10 saniye içinde video fotoğraf yapay zeka çekiyor sana ayarlıyor
Galaxy A
Benim cihaz A50 gelmemiş güncelleme
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
bize daha yayınlanmadı güncelleme ama sadece güvenlik iyileşcek başka bir özellik yok tek çekim sonraki güncellemelerde gelebilir
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Bu guncellemenin 3.0 ile geldigine emin misiniz? A51de 2.5 iken de vardi sanki tek çekim.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
A51 e önceden geldi bize gelmemişti
nothingness
Active Level 1
Galaxy A
benim cihazım A 50 bana güncelleme geldi şubat 10 da güvenlik güncellemesi aldı şubat ayında bir dahaki güncelleme android 11 olacak onla beraber tek çekim özelliği gelecektir diye düşünüyorum edge panelde gelecektir zaten edge panel güncellemesi veren samsung tek çekim özelliğini de verebilir
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Hayırlısı umarım düzgün ve optimize edilmiş bir güncelleme olur ve artı olarak bu modellere Android 12 gelmesini bekliyorum.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
inşallah hayırlısı olur kardeşim Bence alıcak android 12 yide