cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 A52s S22 Samsung Telefonlar

(Topic created on: 10-02-2022 06:34 PM)
284 Views
Comradee
Active Level 7
Options
Galaxy A

Şuan ki cihazım A50 aylardır telefon almayı düşünüyorum fakat hiç birisi içime sinmiyor A50'den A52s geçmek istiyordum ama kararsız kaldım 

S21 serisine bakıyorum exynos işlemci herkes cihazın ısınmasından şikayetçi kronik sorunlu exynos işlemci işte boşuna snapdragon işlemcileri avrupaya sunarken exynos işlemciyi türkiyeye itelememişler demek ki.. S22 bakıyorum bataryası su gibi şarj tüketiyor M serilerini hiç söylemiyorum bile samsungun en kötü serisi A serisinde A52s biraz içime sindi ama amiral gemisi istiyordum amiral gemileride çöp içime sinmiyor. Kişisel fikrim şuan 10- 20 bin TL arasında fiyatına değecek bir cihaz yok maalesef.. Samsung her geçen gün dahada dibe batıyor çok yazık... 100 tane garip garip gereksiz seriler üreteceğine 10 seri üret doğru düzgün üret ama nerede Yok A B C D E F G H Z 1 2 3 4 5 serisi alfabetik boş boş gereksiz seriler üretiyorlar koskoca samsungun düştüğü duruma bak 
15 Comments
faruk6535
Active Level 7
Galaxy A
Benim A50 var 4000 mah batarya çok iyi şarjı 1 saat 50 dakika doluyor ekran süresi 7 saat alıyorum
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
S22 al alamasan a52s gonul rahatlikla kulan ben kulqniyorum 1 yildir
ResulKarataş
Active Level 5
Galaxy A
Merhaba Güçlü işlemci yüksek pil tüketimi yapar kötü işlemci az tüketim yaptığından şarjı uzun süre gider bu noktada kullanım olarak hangisi kriterlerini karşılıyorsa onu alın bence yani ben oyun oynamıyorum sosyal medya ve günlük kullanım için şarjım uzun gitsin diyorsanız A52s 5G ideal olabilir.
Galaxy A
M serisini mi? Kullanmakta olduğum M52 5G halihazırda telefonların çoğunu ona katlar.
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Ben S21 plus kullanıyorum. 6 aydır kullanmaktayım ve çok memnunum. Benim bir şikayetim yok açıkcası. Ben cihazı çok optimize bir şekilde kullanırım. İşlemciden yana bir şikayetim de yok. Oyunda kasma felanda yapmıyor arayüz yağ gibi akıyor neredeyse kusursuz bir cihaz. Ben alırken en başta exynos olması beni de endişelendirmişti ama endişelerimde haksız çıktım ama şunu da bilmekte fayda var. Teknoloji şans işi.
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
A52s kesinlikle alma bin pişmanım satamıyorumda git xiaomi al en azından batarya ve ısınma problemin olmaz. Ve daha optimize