cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 A52s S22 Samsung Telefonlar

(Topic created on: 10-02-2022 07:02 PM)
57 Views
Comradee
Active Level 7
Options
Galaxy A

Şuan ki cihazım A50 aylardır telefon almayı düşünüyorum fakat hiç birisi içime sinmiyor A50'den A52s geçmek istiyordum ama kararsız kaldım 

S21 serisine bakıyorum exynos işlemci herkes cihazın ısınmasından şikayetçi kronik sorunlu exynos işlemci işte boşuna snapdragon işlemcileri avrupaya sunarken exynos işlemciyi türkiyeye itelememişler demek ki.. S22 bakıyorum bataryası su gibi şarj tüketiyor M serilerini hiç söylemiyorum bile samsungun en kötü serisi A serisinde A52s biraz içime sindi ama amiral gemisi istiyordum amiral gemileride çöp içime sinmiyor. Kişisel fikrim şuan 10- 20 bin TL arasında fiyatına değecek bir cihaz yok maalesef.. Samsung her geçen gün dahada dibe batıyor çok yazık... 100 tane garip garip gereksiz seriler üreteceğine 10 seri üret doğru düzgün üret ama nerede Yok A B C D E F G H Z 1 2 3 4 5 serisi alfabetik boş boş gereksiz seriler üretiyorlar koskoca samsungun düştüğü duruma bak 
15 Comments
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
A52s önermem acayip ısınma olduğunu söyleyenler var
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Samsung alma
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Ne alsın çin malı mı
msA52s
Active Level 6
Galaxy A
İyi ise niye almasın?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kanka samsung alma diyorsun da sende A53 aldın
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Amdroidde samsungdan iyisi yok
S22 alırsan o paraya ios almamak saçma
S21 ya da s21 fe güzel herkes exynos ısınıyor diyor ama herkes bi bunu öğrendi zaten ısınıyorda ısınıyor telefon gayet güzel s21 çok mantıklı bilemedin a73
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A52s kesinlikle önermiyorum çoğu kişi sorun yaşıyor A52s alırsan pişman olursun A50 yerine S21 ya da S22 al
Comradee
Active Level 7
Galaxy A
Yok almayacağım zaten inanın verilen paraya değmeyecek cihazlar s21 veya s22 alsam içime sinmez telefonları sürekli bir yerden kısıtlayarak üretmişler bataryası iyi olanın işlemcisi kötü işlemcisi iyi olanın bataryası kötü kamerası iyi olanın başka birşeyi kötü vs..
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim A51 var 4000 mah batarya ama iyi gerçekten 1 saat 52 dakika doluyor