cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 - A51 - A70 - A71 - A80... Android 11 One UI 3.1

(Topic created on: 03-09-2021 02:59 PM)
931 Views
YiğitS10Plus
Active Level 10
Options
Galaxy A

Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Benim düşüncem bu modeller ve diğer modeller de dahil olmak üzere hem "One UI 3.1" hem de "Aylık güvenlik güncellemesi" ile birlikte Android 11 güncellemesini alacaktır.Ülkemize bu kadar sürede gelmemesinin sebebi ise;

Cihazlara normalde "Android 11 tabanlı One UI 3.0" güncellemesi gelecekti fakat "One UI 3.1"in çıkmasıyla birlikte işler değişti ve yine uzun sürmesinin bir sebebi daha ise;

Normalde bazı modellere her ay ve 3 ayda bir güncelleme geliyordu fakat bunlarda da Android 11 güncellemesinin hazırlıklarından dolayı bir gecikme oldu.

Demem o ki yakın zamanda çoğu cihaza "Android 11 One UI 3.1" gücellemesi gelecektir.
Ve bu güncelleme her cihaz için sorunsuz ve güzel olur inşallah.

Teşekkürler.
11 Comments
membersai
Active Level 6
Galaxy A
Yakında.. bugün gördüğüm en inandırıcı kelime 🙂
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Dostum artık yeter ama ya daha ne kadar sürdüreceksin bu durumu elbet gelecektir.Lütfen artık lütfen.
membersai
Active Level 6
Galaxy A
İcraat yoksa laf olmalı, onu da yapmadıkları için ben yapıyorum 🤗
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Knk bu kadar laf yapıyorsunda seni dinleyip hemen vermiyorlar güncellemeyi anında
membersai
Active Level 6
Galaxy A
Zaten anında verdikleri ne zaman görülmüş ki? Ben, sadece yapamadıklarını yapmaya çalışıyorum.
Galaxy A
Bu arada formunun cevabı kapandığı için yazamadım evet a70 a50 den kötü a50 daha iyi bu kadar kıskanclık yeter küçük 5 6 yaşjndaki çocuklar gibi onu istiyom onu istiyom demeyi bırak koskaca firma senimi dinlicek ? YETER
membersai
Active Level 6
Galaxy A
Sen anlayamadığım dereceye ulaşmış bir marka hayranı olabilirsin.
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Arkadaşlar neden bu konuyu uzatıyoruz lütfen yapmayın
Galaxy A
Ahahah ben mi ? elimdeki cihazdan kurtulmaya çalışıyorum ve samsung değil apple hayranıyım benim daha önceki yazdıklarıma bakarsan anlarsın zaten