gameryavuz
Active Level 5

Arkadaşlar batarya hızlı gitmeye başladı gibi geliyor bana arkadaşta note 10 lite var o 4500mah ekranı az daha büyük ama benimkinden açık ara çok daha iyi gidiyor benimkinin sorunu ne garanti hala devam ediyor şarjda çok az kullanırım nadiren cijazın 2 sahibiyim ama ilk sahibi de çok temiz kullanmış amcam telefoncu o çok temiz olduğu için gönderdi 6 aydır bende cihaz ama batarya süresi azaldı bence sizde durum nasıl ??

image

28 şubatta yüzde 120 cjvarı şarj kullanmışım ekranın açık kalma suresi 5 saat 40 dk iyi mi sizce ??
10 Yorum
Kevinelzen0
Active Level 3
Şarjın bu kırallarına uyarsan umarım düzelie
1.%20 den az %90 dan fazla olmamalı
2.şarjı harcayan uygulamaların kullanmasını azalt
3.ısınmasından koru
inşallah düzelir
iyi
Yanıtla
Yükleniyor...
1. Seçenek eski tip piller için geçerli. Yeni pillerde böyle bir sorun yok. Ben 3 yıla yakın Samsung modelleri kullanıyorum ve sürekli şarjda da oynuyorum, hiçbir zaman sorun olmadı. Yeni tip piller için geçerli değil.
Yanıtla
Yükleniyor...
geçerli pil ömrü için
Yanıtla
Yükleniyor...
GalaxySurface9
Active Level 3
Ekran açık kalma süresi ve batarya istatistikleri farklı, ekran kapalıyken de batarya tüketimi devam ediyor. Çünkü donanımın da enerjiye ihtiyacı var. 😉
Yanıtla
Yükleniyor...
iyi mi yani sence bu sonuç telefon ilk geldiğinde 4.5 saat araliksiz pubg atabiliyordum
Yanıtla
Yükleniyor...
Bence bu normal değil. Bataryayı değiştirmelisin. ( Orijinal) A50 deki batarya kaç amper bilmiyorum ama 5 saate yakın ekran süresi az yinede.
Yanıtla
Yükleniyor...
4000 mah ama bence yazilimsal bir problem var
Yanıtla
Yükleniyor...
A21sss
Active Level 6
saatin yanında cikan iki uygulma ve bazi sizden habersiz size sessiz bildirim gönderen ve sarj tüketen uygulamaları silin sorun kalmayacak tir ayrıca pubg mobile neden 5 saat kusur arka plan derin uyku moduna alin bende 1 saatte arka planda 1 dakika çalışmış pubg
Yanıtla
Yükleniyor...
biri mi fit mi band 4 saatim bluthout ile bağlı o yüzden diğeri de spofity zaten
Yanıtla
Yükleniyor...