cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 şarj sorunu

(Topic created on: 03-02-2021 10:12 AM)
329 Views
yavuza50
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar batarya hızlı gitmeye başladı gibi geliyor bana arkadaşta note 10 lite var o 4500mah ekranı az daha büyük ama benimkinden açık ara çok daha iyi gidiyor benimkinin sorunu ne garanti hala devam ediyor şarjda çok az kullanırım nadiren cijazın 2 sahibiyim ama ilk sahibi de çok temiz kullanmış amcam telefoncu o çok temiz olduğu için gönderdi 6 aydır bende cihaz ama batarya süresi azaldı bence sizde durum nasıl ??

image

28 şubatta yüzde 120 cjvarı şarj kullanmışım ekranın açık kalma suresi 5 saat 40 dk iyi mi sizce ??
10 Comments
Kevinelzen0
Active Level 5
Galaxy A
Şarjın bu kırallarına uyarsan umarım düzelie
1.%20 den az %90 dan fazla olmamalı
2.şarjı harcayan uygulamaların kullanmasını azalt
3.ısınmasından koru
inşallah düzelir
iyi
Galaxy A
1. Seçenek eski tip piller için geçerli. Yeni pillerde böyle bir sorun yok. Ben 3 yıla yakın Samsung modelleri kullanıyorum ve sürekli şarjda da oynuyorum, hiçbir zaman sorun olmadı. Yeni tip piller için geçerli değil.
Kevinelzen0
Active Level 5
Galaxy A
geçerli pil ömrü için
Galaxy A
Ekran açık kalma süresi ve batarya istatistikleri farklı, ekran kapalıyken de batarya tüketimi devam ediyor. Çünkü donanımın da enerjiye ihtiyacı var. 😉
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
iyi mi yani sence bu sonuç telefon ilk geldiğinde 4.5 saat araliksiz pubg atabiliyordum
Galaxy A
Bence bu normal değil. Bataryayı değiştirmelisin. ( Orijinal) A50 deki batarya kaç amper bilmiyorum ama 5 saate yakın ekran süresi az yinede.
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
4000 mah ama bence yazilimsal bir problem var
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
saatin yanında cikan iki uygulma ve bazi sizden habersiz size sessiz bildirim gönderen ve sarj tüketen uygulamaları silin sorun kalmayacak tir ayrıca pubg mobile neden 5 saat kusur arka plan derin uyku moduna alin bende 1 saatte arka planda 1 dakika çalışmış pubg
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
biri mi fit mi band 4 saatim bluthout ile bağlı o yüzden diğeri de spofity zaten