cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Şebeke

(Topic created on: 12-21-2019 02:59 PM)
4582 Views
MehmetaliTr045
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar  konuşur ken  benim çekim  sinyali  tamamen  kayboluyor  konuşma  bitince  geriş geliyor  bilgisi  olan varmı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı) seçilmelidir. Sorunun devamı halinde farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

10 Comments
MrKuzey
Active Level 5
Galaxy A

Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırlar > Ağ ayarlarını sıfırla 

Sadece girmiş olduğun Wi-Fi şifreleri sıfırlanır. Ama sorununa çözüm olabilir.

0 Likes
Galaxy A
olmuyor denedim kaç defa
0 Likes
MrKuzey
Active Level 5
Galaxy A

Cihazı tamamen sıfırlamayı denedin mi?

0 Likes
Groza
Active Level 3
Galaxy A
operator kaynakli olabilir.
0 Likes
FranKx
Active Level 4
Galaxy A
Konuşurken cekim 4.5 G den 3.5G yani H+ olarak düşmesi lazim konuşurken çekim kayboluyor ise yetkili servise uzman kişilere göstermenlazim.
Bu teknik bir arıza.
0 Likes
OzanAts
Active Level 7
Galaxy A
Hangi hattı kullanıyorsan o numarayı arayın ve sorunu söyleyin, sizin telefonunuza göre şebeke ayarlarını ayarlayacak
0 Likes
Galaxy A
deneyeyim bakayım
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı) seçilmelidir. Sorunun devamı halinde farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz.

Teşekkürler.

MOD

Erhan1
Active Level 1
Galaxy A

Aynı sorun bende var benim telefon da a50 ama sorunum var telefon çekiyor ama diş yok 

0 Likes