cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 ısınma sorunu

(Topic created on: 05-17-2021 10:11 PM)
325 Views
Comradee
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar A50 cihazım bu son güncellemeden sonra aşırı ısınmaya başladı Android 10 ve 9 hiç ısınma yoktu. Özellikle oyunlarda aşırı ısınıyor şuana kadar telefonumun kılıfını hiç çıkarmadım ama artık daha az ısınsın diye kılıfı çıkartıp öyle pubg oynuyorum. Isınmadan dolayı herhangi bir kapanma uyarısı almadım ama her an alabilirim. 

Yemin ediyorum şu Android 11 güncellemesi kadar rezil bir güncelleme görmedim. Güncelleme yaptıkça cihaz çöp oluyor. 

Benim bildiğim güncellemeler cihazların performanslarını geliştirmek sorunları düzeltmek için yapılır ama bizde tam tersi oluyor. 

Şimdi samsung ekibine hata raporu göndereceğim samsungda bana cihazını kapat aç sıfırla resetle diye cevap verecek :) çünkü onlara göre bu sorunlar güncelleme kaynaklı değil. 

Çok yazık gerçekten... 
10 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba, Bu Yazılımsal bir sorundur.
Yeni güncellemeleri beklemeni ve dediğiniz gibi hata raporunu göndermenizi tavsiye ederim.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Yapacak başka bir sey gözükmüyor.
Moşe
Active Level 4
Galaxy A
Abi hata raporu gönderince ne oluyo kopyala yapıştır yapıp standart çözümü olmayan metinleri yapıştırıyolar
Galaxy A
Aksini idda eden Samsung Members kullanmamistir.
Galaxy A
A50 bende ezelden beridir ısınıyo bi ara 52° olmuştu el yakıyodu.
Galaxy A
Kaç kere güncelleme geldi ısınma sorunu duruyo valla iyiki patlatıyor
Galaxy A
Ne güzel işini görüyo😅😀
0 Likes
Galaxy A
Samsung members in 9/10 u A50 sıkıntısı, bu telefon 2 ayda nasil çöp olduğunu görmüs olduk. Yakından burdanda atarlar bizi
YARISMACI ARKADASLARA BASARILAR DİLERİM
0 Likes
bayturev
Beginner Level 2
Galaxy A
A 71 de çok fazla ısınmaya başladı arkadaşlar
0 Likes