iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A50 ön kamera sabit focus

(Konunun oluşturulma tarihi: 01-31-2020 05:28 PM)
mercimeykA50
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A

A50de ön kamera nasıl olurda odaksız olur çok saçma bir şey Huawei'nin giriş sınıfı telefonunda bile odak var bu ne biçim iştir 2.850tl verdik 800tl lik telefondaki özellik yok

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Turuncu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba muhammedalibilgin,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu bir hata değildir, yazılım konsepti özelliğidir. Yazılım konsepti gereği cihazlar arasında farklılıklar gözükebilmektedir. Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. 

Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
9 Yorum
Princee90
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A

satın almadan önce bakmadın mı?

0 Övgü Puanı
mercimeykA50
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
reis ne bilim ya neden böyle ki
Princee90
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A

valla A50'yi öyle yapmışlar kardeş. samsungun işine sual olmaz :d :face-with-tears-of-joy: belki güncellemeyle getirirler üzülme

0 Övgü Puanı
ahmetaytas01
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
kendiliğinden odaklanıyor zaten elle odak yapmak ön kamera performansını tam almayı önler
0 Övgü Puanı
ahmetaytas01
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
yani şöyle ki ön kamera yüz görünce direk odaklanıyor ve arka planı da ona göre ayarlıyor
0 Övgü Puanı
mercimeykA50
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
biliyorum ama focus yok iso çok az ve kasıyor klasik Samsung A serisi r dahakine S serisi alacam
ahmetaytas01
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
ben şahsen s serisinden çok note serisini daha çok seviyorum daha kullanışlı
0 Övgü Puanı
ahmetaytas01
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
şimdi m30s alcak ablamda bi onu da inceleyeceğim güzele benziyor hoşuma gitti
0 Övgü Puanı
Çözüm
Turuncu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba muhammedalibilgin,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu bir hata değildir, yazılım konsepti özelliğidir. Yazılım konsepti gereği cihazlar arasında farklılıklar gözükebilmektedir. Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. 

Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Övgü Puanı