cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 ön kamera sabit focus

(Topic created on: 01-31-2020 05:30 PM)
102 Views
mercimeykA50
Active Level 8
Options
Galaxy A

A50de ön kamera nasıl olurda odaksız olur çok saçma bir şey Huawei'nin giriş sınıfı telefonunda bile odak var bu ne biçim iştir 2.850tl verdik 800tl lik telefondaki özellik yok

9 Comments
Princee90
Active Level 8
Galaxy A

satın almadan önce bakmadın mı?

0 Likes
mercimeykA50
Active Level 8
Galaxy A
reis ne bilim ya neden böyle ki
Princee90
Active Level 8
Galaxy A

valla A50'yi öyle yapmışlar kardeş. samsungun işine sual olmaz :d :face-with-tears-of-joy: belki güncellemeyle getirirler üzülme

0 Likes
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy A
kendiliğinden odaklanıyor zaten elle odak yapmak ön kamera performansını tam almayı önler
0 Likes
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy A
yani şöyle ki ön kamera yüz görünce direk odaklanıyor ve arka planı da ona göre ayarlıyor
0 Likes
mercimeykA50
Active Level 8
Galaxy A
biliyorum ama focus yok iso çok az ve kasıyor klasik Samsung A serisi r dahakine S serisi alacam
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy A
ben şahsen s serisinden çok note serisini daha çok seviyorum daha kullanışlı
0 Likes
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy A
şimdi m30s alcak ablamda bi onu da inceleyeceğim güzele benziyor hoşuma gitti
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba muhammedalibilgin,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu bir hata değildir, yazılım konsepti özelliğidir. Yazılım konsepti gereği cihazlar arasında farklılıklar gözükebilmektedir. Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. 

Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes