cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A35 samsung fazla ısınıyor

(Topic created on: 3 weeks ago)
240 Views
dmıtrylukashenko
Active Level 4
Options
Galaxy A
Merhabalar ben 1 ay önce Samsung A35 aldım fakat aldığımdan beri sıcak geçen ay havalar okadar sıcak olmadığı için 35 36 derece oluyordu max ama normal kullanımda olan o sıcaklık oyun oynadığım zaman ise daha fazla fakat geçen hava baya sıcaktı max 38 dereceye düştü 42 dereceyi gördüm şarj ederken neden böyle teknik problem mi yoksa yoksa samsungun en yeni modellerinde varmıdır
9 Comments
BatuA15
Active Level 3
Galaxy A
Ben telefonu bahar ayında aldım a15 ozaman lar çok sıcak değildi şuan yanıyor oyun oynarken şarj ederken eğer kılıf kullanıyorsan kilifi çıkar oda ısıtır eğer mümkünse teknik servise götür
0 Likes
Galaxy A
Ben 2 kez götürdüm telefona zarar vermez dediler işlemci güçlü kasmaması için ısınıyor dedi
0 Likes
BatuA15
Active Level 3
Galaxy A
Olabilir
siberizm
Expert Level 2
Galaxy A
Kronik bir sorun hocam. Bütün modellerde hemen hemen olur. Havada ısındı malum
Galaxy A
Haklısınız fakat eski cihazım okadar fazla ısınmıyordu açıkcası ama çok kasıyordu ve ekran hızı 60hz Dı
0 Likes
siberizm
Expert Level 2
Galaxy A
Hocam şöyle yeni nesil cihazlar daha güçlüler. İşlemcileride bu gücü sonuna kadar kullanırlar. Isınması gayet doğal çünkü işlemciniz çalışıyor.
Galaxy A
Haklısınız
0 Likes
ERN0
Active Level 7
Galaxy A
Cihaz çok sıcak diye uyarı vermedikçe sorun yok
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba dmıtrylukashenko,

Oyun esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. 
Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Ancak cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine ve yedeklemelerin görselli anlatımlarına aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD