cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A34

(Topic created on: 05-17-2024 03:48 PM)
245 Views
Anyelas
Active Level 4
Options
Galaxy A
Kardeşimle telefonlarımız aynı ama onun ekranı daha parlak kamerası daha net gibi neden böyle
17 Comments
Galaxy A
50 mp kamera kullaniyor musunuz
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Ekran çözünürlüğü daha yüksek ve kamera ayarları daha farklı olabilir
0 Likes
Anyelas
Active Level 4
Galaxy A
Sıfırladım kaç defa ayarlar aynı tek **bleep** benimki 128gb onunki 256gb
0 Likes
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Ekranı canlı modda kullanabilirsin. Kameranın fiziksel temizliğine de dikkat et yada çekmeden önce lensi silip çekebilirsin. Parlaklığı da yükseltebilirsin. Sonuç yine de aynıysa ve garantin devam ediyosa servise gidebilirsin 😅
0 Likes
Anyelas
Active Level 4
Galaxy A
Garantiye götürmek aklımda ama bi yapamadım ya diğer ayar olaylarını hep denemiştim
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Bi cihazında ki ipuçları uygulamasından kamera kısmına girip bakmayı denedin mi. Görüntü kalitesini arttırmak için belki orda bazı yollar gösteriyodur
0 Likes
Anyelas
Active Level 4
Galaxy A
Nerden bakıcam bilmiyorum bide acaba ekran koruyucuda etki ediyo mudur telefonumun ekranı sarı görünüyo diğeri daha beyaz ve canlı
0 Likes
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Cihazında ön yüklü olarak gelen ipuçları uygulaması var. Uygulamalar kısmında duruyodur. Ordan bi bak bence. Ekran koruyucun hayalet ekran koruyucu değilse etkisi olmaz bence. Senin ekranın daha sarı diğerinin daha beyaz olması onun canlı modda seninkinin doğal modda olması olabilir diyicem ama onları kontrol ettim diyosun. Göz koruma kalkanı açıksa o da sarartır ekranı buarada
0 Likes
Anyelas
Active Level 4
Galaxy A
Yok o da kapalı dkdkdk ona rağmen böyle