cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A34

(Topic created on: 08-12-2023 08:20 AM)
197 Views
vforvandetta
Active Level 3
Options
Galaxy A

Ben telefonu akşam sarja taktım cekcektim uyuya kalmışım 5 6 saat şarjda kaldı sorun olurmu (A34)

5 Comments
Galaxy A
Telefonlar jarzi dolunca doldurmayı keser ve sabaha kadar da 100 den 99 a düşmez onun için yeniden jarz olmaz en fazla jarz cihazı isinir elinde s23 ultra bile olsa knk sen bu kadar kafaya takıyorsan sıkıntı Burdakiler iyi bilmez %70 i Samsunga tapıyor D
Galaxy A
Evet,buradakiler bilmzler ŞARJ'ın arkaplanda çalışan uygulamalardan dolayı sürekli olarak dolmaya devam ettiğini ve ŞARJ adaptörünün ısınabileceğini.%70'i boşver de sen doğru bilgilendirme yap önce ta da en azından yanlış bilgilendirme yapmayabilşrsin,yani uzmanı değilsen yorum yapmamak daha sağlıklı olur herkes açısından.
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Telefon %100'e ulaşınca akımı kesiyor. Ama bu seferde %99-%100 döngüsüne giriyor. Gece 1-2 kere %99'a düştüğü için pek de zararı olmaz. Galaxy cihazlarda niye yok bilmiyorum ama Adaptif Şarj özelliği ile bu sorundan da kurtulabilir.
Fehmi17
Active Level 4
Galaxy A
Pil koruma moda var uzun şarja takılı kalma durumu olacaksa yüzde 85 den yukarı çıkarmıyor. Onu açman faydalı olur. Yüz de yüz de uzun süre şarj durması iyi değildir
Galaxy A
Hayır olmaz,şarjda sürekli kullanırsan sorun olur.