cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A34 oneUI 6.1 de hiçbir problem yok

(Topic created on: 3 weeks ago)
198 Views
MahmutCan-A34
Active Level 6
Options
Galaxy A
A34 ben kullanıyorum oneUI 6.1 de hiçbir problem yok problem var diyenler telefonuna Hard Reset atsın düzelmezse Yetkili Servise yollasın
20 Comments
Mst96
Active Level 6
Galaxy A
Genel anlamda problem yok fakat arada uygulama geçişlerinde saçmaladığı oluyor nadir oluyor
MahmutCan-A34
Active Level 6
Galaxy A
Samsung ve Google ın telefondaki kendi uygulamalarında uygulama geçişlerinde bende bir sorun yok bu sorunu membersten hata raporları kısmından bildir düzeltsinler ben hata görünce bildiriyorum
0 Likes
Mst96
Active Level 6
Galaxy A
Hiçbir şey değişmiyor ya boş formalite icabı var onlar. Kopyala yapıştır yapıyorlar
0 Likes
MahmutCan-A34
Active Level 6
Galaxy A
bilmem ben Samsung Klavye de bir sorunla ilgili bildirdim oneUI 6.1 de düzeltmişler Google Klavye den Samsung Klavye ye geçtim şimdi alışmaya çalışıyorum Samsung Klavye ye
Mst96
Active Level 6
Galaxy A
Alışılcak gibi değil. Ben yine Google klavyeye devam ediyorum
0 Likes
MahmutCan-A34
Active Level 6
Galaxy A
bilemem aga bakacağız Samsung Klavye yazdıklarımı hatırlamıyordu açıkça anlattım onlara örnek verdim sorunu bildirdim bana iletinizi ilgili yerlere bildirdik diye yazdılar oneUI 6.0 kullanırken oneUI 6.1 de Klavye sürümü güncellendi ve iki gün önce bir bakayım dedim Google Klavye yi sildim Samsung Klavye kullanmaya devam ediyorum düzeltmişler yada yeni bir özellik olarak koymuşlar
0 Likes
Mst96
Active Level 6
Galaxy A
Anladım dostum. İyi bakalım öyleyse sevindim senin adına
0 Likes
MahmutCan-A34
Active Level 6
Galaxy A
bence ne olursa olsun bildir aga Members tan Hata Raporları kısmından Sistem Verileri ile birlikte yolla yalnız WhatsApp tan Canlı Chatten Arayarak değil
0 Likes
Mst96
Active Level 6
Galaxy A
Biliyorum da gerek görmüyorum. Takmıyorlar birşey değişmiyor. Ekran uyanma mevzusundan kaç kere görüştüm hata raporu oluşturdum. Telefona bağlanıp kontrol ettiler. Kendileri bile bilmiyor öyle bir şeyin olup olmadığını. Boş iş yani. Bilseler direk öyle bir şey yok yazılımsal olarak denilirdi. İki kişi birden ayrı ayrı baktılar yazılımsal olarak yok dediler. Eee kardeşim biliyorum zaten yazılımda yok böyle bir şey diye. Bir de yapacak bir şey yok demeleri yok mu deli olmuştum ya. Ekran uyansın diye 3 parti uygulama kullanıyorum kimin yaptığı belli olmayan bir uygulama. Saçmalıktan başka bir şey değil
0 Likes