cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A34 Kumlu ekran

(Topic created on: 05-26-2024 08:09 PM)
173 Views
Seyhqn
Active Level 6
Options
Galaxy A
Arkadaşlar telefonu aldığımdan beri gri renklerde kumlu bir görüntü var ama bu öyle bariz bir şekilde belli olmuyor, düşük parlaklıkta yakından bakınca ancak görünüyor. Donanımsal olduğunu düşünüyorum S24 Ultra'da da aynı sorun var sanırım, ekran koruyucu takmadan önce farketmiştim yani korucuyudan kaynaklı değil. Aynı telefonu kullananlar bakabilir mi
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Wifi, uçak modu, hücresel veri vs. butonların olduğu kısımda mı kumlanma var? Ekran görüntüsü alıp fotoğrafa yatay olarak bakın, kumlanmaların yerleri yataya alınca değişiyor mu ona bakın. Sorun ekranda mı yoksa gri olan menüde mi? Yazılımsal da olabilir.
Seyhqn
Active Level 6
Galaxy A
Ekranın tümünde, Ss alınca görünmüyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Mesela şöyle söyleyeyim. Atıyorum wifi simgesinin yanında kumluluk olsun, onun ekran görüntüsünü alıp fotoyu yataya alınca kumun yeri yine wifi simgesinin yanında mı oluyor? Yani ekran görüntüsünde kumlanmanın aynı deseni mi görünüyor? O zaman yazılımsal
Seyhqn
Active Level 6
Galaxy A
Yazılımsal değil, ekranın her yerinde kumlama var döndürmeyle değişmiyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A34'te kronik değil diye biliyorum, ama servise vermek en iyisi o halde.
Seyhqn
Active Level 6
Galaxy A
Benim için bir sorun teşkil etmiyor. Dediğim gibi, **bleep** etmek için gece en karanlıkta ve yakından bakmak gerek.
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Seyhqn,

Doğrudan Mesaj ile iletişim bilgilerinizi bize iletebilirseniz, konuyu detaylı olarak inceleyip, size yardımcı olmak isteriz.

Teşekkürler.
MOD