cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A34 Güncelleme sonrası performans düşüşü

(Topic created on: 04-18-2024 07:30 PM)
24 Views
Özgür_A34-5G
Active Level 6
Options
Galaxy A
Güncellemeden önce

image
________

Güncellemeden sonra

image

15 Comments
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy A
Garanti bitmeye yakın batarya değişimi talep edicem yüksek ihtimal onaylanır zaten, bence sizde garanti bitimine yakın pil değişimi talep edin.
KEMSA
Active Level 9
Galaxy A
👍
0 Likes
Denoiz
Active Level 6
Galaxy A
A serisi cihazlarının gün geçtikçe performans kaybına uğraması saklanamaz bir gerçek sadece a serisi mi s , z gibi üst düzey ürün sınıfı dışındaki bütün telefonlar kasıtlı olarak yavaşlatılıyor en üst modelleri hariç, hiç o şöyle bu böyle demeyin, samsung s serisi en uzun ömürlü telefonlardır eski s serisi cihazlar şimdi bile taş gibi çalışıyor. Ama aynı yıl içinde çıkan j veya a serisi telefonlara bakın zırt pırt donuyo. A34 kullanıyorum ama s24 e yükseltmeyi düşünüyorum . Yanlış anlamayın kötüleme yok olanı söylüyorum ama samsung kullanmak başkadır s serisi kullanmak bambaşkadır telefonumu seviyorum herşeyimi karşılıyor ve donması kasması yok umarım başlmaz.
Galaxy A
Hocam a52s için aynı şeyi söyleyemiyeceğim. 2021 yılın sonuna doğru duyuruldu ilk çıkış tarihi de yine yılın sonlarında idi şuan kullanıyorum hiç problem görmedim telefon akıcı,hakkını veriyor.performans testi sonuçlarına baktığımda halen ilk çıktığı zamandaki gibi hiçbir f-a--r-k yok desem yeridir.Snapdragon 778g exynos u ezip geçiyor iyiki almışım.exynosa hava atma derdim yok lakin zamanın fiyat performans canavarı A52s 1 hafta önce 8000 e 2.el aldım.A55 e rakip bir cihaz A52s,işlemci performansı olarak.A52s ilk çıktığında da cod mobile da yüksek grafiklerde 60 fps veriyordu şimdide veriyor.hatta şimdi daha iyi olmuş diyebiliirim.
0 Likes
Denoiz
Active Level 6
Galaxy A
A52s zaten üst model yorumumda belirttim , 2. El telefon , bilgisayar alınmaz param olmasa bile yine de 2. El cihaz almazdım araba dışında herşeyi 0 almaya bak.
SonerA345G
Expert Level 2
Galaxy A
0 Likes