cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A335g

(Topic created on: 12-02-2022 04:15 PM)
70 Views
feyyazt
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arama sırasında hoparlör de ses gitmiyo yeni cihaz çok saçma bisey 

6 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Bluetooth ile bir cihaza bağlı olabilir mi
0 Likes
feyyazt
Active Level 1
Galaxy A
Sadece Mobil veri SES açık
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Hat Türk Telekom sanırım bu sorunu yaşayanlar Türk Telekomlu oluyor. Wifi aramasını kapatip tekrar deneyin. Türk telekom hd+ ses yazin googlea ayarları yapın.
0 Likes
feyyazt
Active Level 1
Galaxy A
Bak bu olabilir teşekkür ederim 👍
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin.
Bir diğer seçenek olarak da bu durumu uzaktan erişim ile kontrol ettirebilirsiniz Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturabilirsiniz. 4447711
0 Likes
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy A

farklı sim kartıyla deneyebilirsin bi kontrol amaçlı hocam. 

1- ayarlar- uygulamalar - sağ üstten sistem uygulamalarını göster - telefon - veriyi sil yap 

2- Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​