cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A33 ve a23

(Topic created on: 07-07-2022 09:31 AM)
75 Views
mertalimert
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba şu an a33 kullanıyorum bundan öncede a23 vardı ama a23 de takılma donma yavaşlama mevcuttu snap olmasına rağmen arkadaşımda ise redmi note 8 var 2 yıllık muadil cihazlar android 11 kullanıyor çok hızlı ve çok seri kesinlikle samsung yazlılım ile alt düzüey cihazlarını yavaşlatıyor ve son zamanlarda marka değerini yükseltmişken düşürmeye başladı yapmayın bunu samsung Apple gibi olmayın yeni cihaz satalım diye

6 Comments
Galaxy A
BENDE ALIRKEN INCELERIM...AMA RAM OLARAK 8 GB ALTI ALINMAZ BU YUZDEN A72 ALDIM...4 GB YETERSIZ
mertalimert
Active Level 5
Galaxy A
Ram kullanımı gayet az bence ram ile çok alakalı değil redmi note 8 de 4 gb
Galaxy A
Ramla alakası çok olmaz önemli olan sağlam işlemci ve çekirdek sayısı
Mesela SD888 4 ram yada 4 çekirdekle de hızlıdır 8 ram yada 8 çekirdeklede. ama her zaman daha fazla çekirdek önemlidir.
Bana göre işlemci önemli bence
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Cok hatali ciyaz secimler yapmisiniz ondan keske bu sayfada sorsaydiniz
mertalimert
Active Level 5
Galaxy A
S10 lite vardı çok memnundum kesinlikle snap olacak işlemci ama a33 deki işlemcide fena değil batarya performansı da iyi
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ilk basta amiral gemisi olan tel kulanmisiniz sonra giris telefon kulanmaya baslamisiniz ondan size kotu geliyor Ben de daha once exynos islemci vardi a8 plus iyi di ama simdi a52s 5g var diyer islemci gore daha hizli **bleep** snapdragon var a73 ile ayni