cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33'teki o olay!

(Topic created on: 02-04-2023 04:49 PM)
62 Views
Çörek
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba.A33 kullanıyorum ve çok beklenmedik bir olayla karşılaştım.Şarjımı en fazla 85 olacak şekilde ayarladım.Ama az önce şarjdan çıkardım ve..Şarj 86 olmuş.Gerçekten hayal kırıklığı.Dava açabiliyor muyum?

9 Comments
Heyyee
Active Level 7
Galaxy A
Hayal kırıklığı yaşayacak ve dava açacak bir durum yok bence. Şarjın %1 artması normal
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Bence cidden demedi dalga geçti. Ama tekrar bi' bakınca dalga geçmemişte olabilir.😀
ekremfatihefs
Active Level 6
Galaxy A
Bunu sey gibi dusun cruse kontrolu aciyorum arabada 100 yapiyorum 100 u gecip 102 de duruyo sonra 100 e geliyor. Telefonda 85 de duramamis 😅
ekremfatihefs
Active Level 6
Galaxy A
Ne davasi alllah askina ne diyeceksin ben 85 e ayarladim ama 86 oldu.
ANDROID_13
Active Level 7
Galaxy A
+++1
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihaz performansından Eğer memnunsanız yüzde bir miktarı için hem kendinizi uğraştırmayın hem de memnun olduğunuz cihazı değiştirmeyin bence eğer memnun değilseniz Tabii ki de dava açmak hakkınız olur
circless
Active Level 9
Galaxy A
Hashahsjajsj
Aynısını yaşadık ben de a33 cihazımda
srdr77
Active Level 8
Galaxy A
İşte bunlar hep fakirlikten 🤪🤪🤪
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Çörek,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes