cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A33 ses problemi

(Topic created on: 08-21-2022 10:45 AM)
110 Views
Esin77
Active Level 1
Options
Galaxy A

Daha önce yazmıştım foruma önerilen çözümleri denedim ama düzelmedi.

13 Ağustos ta servise görürdüm. A33 'te problem olduğunu kabul ettiler. Güncelleme gelecekmiş,onun da  ne zaman olacağı belli değil. Buna rağmen iade veya değişim yapamıyorlarmış çünkü telefonda arıza yokmuş. Konuşmak için icat edilen bir cihazı bu amaçla kullanamıyorum daha nasıl bir problem olması gerekiyor acaba anlayamadım. Samsung'un müşteri memnuniyeti anlayışı bu mudur ? Çevremde herkese söylüyorum tavsiye etmiyorum haklı olarak. Madem böyle bir sorun var güncelleme gelene kadar durdurun cihazın satışını. Kimseyi mağdur etmeyin. Ben mecbur muyum sıfır aldığım bir telefon için  mesai harcayıp servise götürmeye. 

Bugün Samsung müşteri hizmetlerini aradım tekrar, çözüm merkezine ilettiklerini beni arayacaklarını söylediler ama hiç sanmıyorum. 

Ben bu telefonu istemiyorum, sıfırını da istemiyorum. Tamam sorunlu bu seri, almışız biz de güvenip; o zaman mağdur etmeyin değişim veya iadesi için anında işlem yapın. Niye ve neyi bekliyorum anlayamıyorum. 

3 Comments
Viva_la_vida
Active Level 6
Galaxy A
Geçmiş olsun ben iade ettim
Viva_la_vida
Active Level 6
Galaxy A
Forumlarıma bak nasıl savaştığını anlarsın
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Esin77,

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yaşamış olduğunuz durumu yetkili birimlerimiz ile paylaştığımızı, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

Teşekkürler.

MOD