cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33 sarj cabuk bitme sorunu

(Topic created on: 08-13-2022 01:35 AM)
1403 Views
Doğukan1
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oluyor ve şarjı cabuk bitiyor a33 kullanan arkadaşlar bilgilendirme sevinirim herkesdemi bu şekilde güncelleme ile düzeltilir mi servisede vermek istemiyorum 1 aylık cihaz daha cevaplarınızı bekliyorum olacağım.

5 Comments
Doğukan1
Active Level 3
Galaxy A
Yazmayı unutum programla baktığım zaman oyunda 40 derece sıcaklık oluyor bu normal mi iyi günler.
Galaxy A
Bu sıcaklar da normal kardeşim
Doğukan1
Active Level 3
Galaxy A
Cevap verecek kimse yok mu
Viva_la_vida
Active Level 6
Galaxy A
Postlarıma bak anlarsın 😁😁
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Doğukan1,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, ısınma ve pil durumunu inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD