cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33 performans sorunu

(Topic created on: 12-28-2022 05:53 PM)
187 Views
ıenesb
Active Level 3
Options
Galaxy A

2 ay önce a33 5g aldım ilk aldığımda hızından memnundum ama one ui 5 ve android 13 den sonra telefon epey yavaşladı arka planda uygulama açık olmamasına rağmen takılmalar ve performans kayıpları var. verdiğim fiyata göre hayal kırıklığına uğratan bir performans.sizce bu neden olabilir çünkü bu telefondan memnun kalmayan sayılı kişilerdenim yapılabilecek birsey varmi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ıenesb,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

9 Comments
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy A
kardesim a serisi aliyosun ve hizli akici olsun istiyosun saka gibisin eger onlari istiyosan daha dusuk fiyat dahi olsa s yada note serisi alcaksin ;))
ıenesb
Active Level 3
Galaxy A
Hayir ben aman aman bir performans beklemiyorum oyun falanda oynamıyorum zaten ama instagram dan WhatsApp a geçerken takılması ilginç gerçekten sanırım birdahakine başka markalara yonelecegim
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
O kadarda değil a23 bile takılmıyor sd680 var
0 Likes
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
aralık ya da ocak yaması gelince çözülecektir. bende de bazen durduk yere kasıyor bazense çok akıcı henüz stabil değil android 13
0 Likes
ıenesb
Active Level 3
Galaxy A
Aynen bendede öyle umarım düzelir
0 Likes
Galaxy A
13'den kalan ön bellek birikimleri,arka planda calışan ve hem veri hem de internet kullanımına sebep olan uygulamalar vb.sebep oluyordur.Sıfırladınız mı güncellemeden sonra?
0 Likes
ıenesb
Active Level 3
Galaxy A
Ben onu yapamadım ya o Hard reset ekranına atmıyor benim telefon
Galaxy A
Normal bir kere sıfırlayın sonra harf reset deneyin.
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ıenesb,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​