cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33 optimizasyon sorunu

(Topic created on: 09-18-2022 07:26 PM)
116 Views
facts455
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhabalar a33 5g kullaniyorum fakat oyun pubg de 30 fps veriyor 60 vermesi gereken bir telefon diye dusunuyorum oyle diyorlar samsung exynos 1280 chip optimizasyon getirseler duzelir gibi

5 Comments
404 Yiğit
Active Level 4
Galaxy A
Yani yıl içerisinde o kadar fazla model çıkıyor ki özel olarak uğraşırlar mı bilmem
facts455
Active Level 3
Galaxy A
Ya yazdim iletik dediler ama bilmiyorum
LixnuA11
Active Level 7
Galaxy A
a33, güzel bir model keşke snapdragon olsaymıs
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Exynos yani bu normal şaşırma
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba facts455,

Uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​